Προς το περιεχόμενο

Τότε και Τώρα, ή "Γιατί όταν γερνάμε πρέπει να μην κάνουμε reunions"


menelaos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ήταν λοιπόν κάποτε δυο παλικάρια, ο Peter και ο Gordon. Και (για λόγους που άπτονται μεσημεριανών εκπομπών) ο McCartney τους έδωσε ένα ωραίο τραγουδάκι (που βρωμάει McCartneyίλα παρεμπιπτόντως) να πουν. Ας τους δούμε λοιπόν πώς το λέγανε τότε. Αξιοπρεπέστατοι (lipsync βέβαια) και, αν εξαιρέσουμε ότι ο δεξιά είναι σκανδαλιστικά ολόιδιος με τη Velma από το Scooby Doo, δεν υπάρχουν πολλά να πούμε για το βίντεο.

 

 

Ας τους δούμε τώρα καμιά 700ριά χρόνια μετά, σε ένα reunion σε κάποια εκδήλωση... Και ας απολαύσουμε την εκτέλεση του ιδίου άσματος ;D ;D

 

 

(δεν το κάνω για κράξιμο, αλλά έχω ψοφήσει στο γέλιο, δεν άντεξα να μην το ποστάρω ;D στο κάτω κάτω αν κάνω την επιτυχία που έκαναν θα είμαι κάτι παραπάνω από χαρούμενος ;D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχχαχαχαχ γιατί, εγώ το βρήκα πολύ γλυκό κ μακάρι μετά από 700 χρόνια να έχω καμιά μπάντα που να θέλουμε να κάνουμε και reunion :P

 

(Αν μετά από 700 χρόνια με δείτε να παίζω τίποτα maiden μπορείτε να με κράξετε ελεύθερα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Αν μετά από 700 χρόνια με δείτε να παίζω τίποτα maiden μπορείτε να με κράξετε ελεύθερα.)

Το πρόβλημα είναι ότι και μετά από 700 χρόνια οι Maiden θα παίζουνε... Και μάλιστα θα έρχονται ΚΑΙ στην Ελλάδα και θα κάνει και το εισιτήριο 300 ευρώ και μαντέψτε... ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΣΚΑ ΤΟ ΤΕΡΑ ΒΑΙΜΠ!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On topic...

Μακάρι να διαλυθούν οι peppers μπας και κάνουν κάνα reunion και τους δούμε... Γιατί αλλιώς δεν πρόκειται...

Επίσης εγώ ζω με το όνειρο να κάνουν reunion οι guns n roses...

Γενικά είμαι κατά των reunion αλλά όταν γίνονται... Τα σπάνε!!! ;D

Δε ξέρω το πε κανείς;

Άκουσες κανέναν να μιλάει?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ψιλο-αστείο αλλά οκ. Εγώ έπαθα πλάκα με το πώς έχουν κρατηθεί οι φωνές τους.  8)

Όσον αφορά τα reunion πώς θα ζήσουν ρε παιδιά; Πεινούν οι καημένοι....

Και παρεπιπτόντως αν έρθουν μετά από 700 χρόνια οι Maiden θα τους ζητάμε να παίξουν το Alexander the Great και θα μας γράφουν πάλι...

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Επίσης εγώ ζω με το όνειρο να κάνουν reunion οι guns n roses...

 

+10000000000000000000

Θα κανουμε ομαδικές προσευχές! ! ! ! ! και μια μέρα θα γίνει

(επίσης στο Τερρα Βαιμπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά το είπαν το κομμάτι οι γέροντες, αξιοπρεπέστατοι. :)

Το κράξιμο πρέπει να το φάει ο κιθαρίστας πou παίζει solo στην reunion εμφάνιση  τους.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου