Προς το περιεχόμενο

top 5 τραγούδια των Pink Floyd?


koxcygr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και δεν μπορώ να διαλέξω 5 τραγούδια, λέω να διαλέξω τα 5 καλύτερα άλμπουμς των Φλόιντ.

 

Dark Side of the Moon

Ummagumma

Meddle

The Wall

Atom Heart Mother

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν απαντιέται αυτή η ερώτηση. Πολλά είναι και αν απαντήσω για 5 θα αδικήσω πολλά κομμάτια τα οποία είναι αριστουργήματα. Γενικά ψιλο-failed το θέμα...Δε θέλω να πω κακό πράγμα για τον υπεύθυνο του thread, απλώς αναφέρω την προσωπική μου άποψη.

 

"Να με θάψουν οι οχτροί γιατί με θάβουν οι φίλοι"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και η ερώτιση δεν έχει απάντιση , ενα τραγούδι π μ έχει μείνει είναι το Comfortobly Numb στο Pulse.

 

Απλά τρομερό. Με κάνει να ανατριχιάζω από την δύναμη του Imp Solo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απαντιέται αυτή η ερώτηση. Πολλά είναι και αν απαντήσω για 5 θα αδικήσω πολλά κομμάτια τα οποία είναι αριστουργήματα. Γενικά ψιλο-failed το θέμα...Δε θέλω να πω κακό πράγμα για τον υπεύθυνο του thread, απλώς αναφέρω την προσωπική μου άποψη.

 

 

Δεν θα το ξανακανω  :'( :'(  ΟΡΚΙΖΟΜΑΙ

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας μην υπερβάλλουμε, ίσα-ίσα που συμφωνήσαμε, προτείναμε και θυμηθήκαμε ωραία τραγούδια, μάθαμε κι ένα βίδεο απ' τα '70s.

 

Αν και το θέμα δεν κατέληξε σε πόλεμο γιά το αν φτουράνε ή όχι οι Floyd χωρίς τον Waters όπως ήλπιζα, μιά χαρούλα περάσαμε... ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το θέμα δεν κατέληξε σε πόλεμο γιά το αν φτουράνε ή όχι οι Floyd χωρίς τον Waters όπως ήλπιζα

Εννοείται δεν φτουράνε. :P ;D ;D ;D

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου