Προς το περιεχόμενο

Fender Super reverb silverface - Αναπαλαίωση!


xaris123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως πιστευω οτι μεγαφωνα και να βαλεις να ειναι alnico και οχι κεραμικα. τα πρωτα εχουν μια γλυκα οταν τα ζορισεις.

Καλοριζικο  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Αν τα ηχεια ειναι καλα μην τα αλλαξεις.

Το μηχανημα κατω απ τη σκονη φαινεται καινουργιο και απατητο. Ειναι κουκλαρα και αξιοζηλευτο κοματι.

Silverplate μην αλλαξεις-δεν εχει τιποτα- γιατι ΑΝ βρεις παιζουν στα 120-150USD :o :o :o.

To μονο που χρειαζεσαι(εκτος απο σιτες κλπ) ειναι ενα μετασχηματιστη στα 220-250V κατ εμε θα ελεγα.

Αψογος μπραβο σου.

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεια ταλαιπωρημενα. Το ένα έχει μια τρυπούλα και το άλλο έιναι μπαλωμένο.. 'Οσον αφορά το faceplate κοστίζει γύρω στα 66Ε από tubeampdoctor.

Για αλλαγή ηχείων έχω βρει αυτά  http://www.hotroxuk.com/tube-10-10-inch-8526-0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα  θες μπορώ να σε απαλλάξω από τα παλιά.....

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι αν δεν είναι καμμένα δεν θα τα έβγαζα... και αν δεν τα θες σε απαλλάσω από την θλιβερή παρουσία τους.  ::) ::) ::) ::) ::)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ ότι αν δεν είναι καμμένα δεν θα τα έβγαζα... και αν δεν τα θες σε απαλλάσω από την θλιβερή παρουσία τους.  ::) ::) ::) ::) ::)

 

Καμμένα δεν είναι σίγουρα, το ενα έχει μια μικρή τρυπούλα από πίσω μόνο..ανσε ενδιαφέρουν πες μου γιατί μάλλον θα τα αλλάξω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενδιαφέρον είναι σχετικό της προσφοράς πάντα....  ::)

Θα έλεγα φτιάξτον πρώτα, άκουσέ τον και αν δεν σ΄αρέσουν (δεν υπάρχει περίπτωση) μου τα πουλάς σε καλή τιμή.....

 

(Έχω κι άλλα 3Χ16 Ohm)

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ενδιαφέρον είναι σχετικό της προσφοράς πάντα....  ::)

Θα έλεγα φτιάξτον πρώτα, άκουσέ τον και αν δεν σ΄αρέσουν (δεν υπάρχει περίπτωση) μου τα πουλάς σε καλή τιμή.....

 

(Έχω κι άλλα 3Χ16 Ohm)

 

Σίγουρα στο τέλος θα φανεί αν θα τα κρατήσω ή όχι.. Αν όχι, θα το μάθεις πρώτος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου