Προς το περιεχόμενο

Κάρτα ή κονσόλα;


sPId_x

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Wow! μάλον είναι μεταδοτικό το μικρόβιο της καχυποψίας' date=' γιατί και εγώ έτσι το είδα. 8)[/quote']

Η αθωότητα έχει χαθεί στις μέρες μας... :roll: :roll: :cry:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΟΚ λοιπόν. Ας αλλαξω λιγο την ερωτηση. Τι θα μου προτεινατε εσεις για να εχω πολύ καλο ηχο στο Τριτον Le ?

 

Ενα ζευγαρι monitor της ταξεως των 2000eur. με 8ταρι woofer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

BRAIN έγραψε:

Wow! μάλον είναι μεταδοτικό το μικρόβιο της καχυποψίας, γιατί και εγώ έτσι το είδα.

 

elavd έγραψε: Η αθωότητα έχει χαθεί στις μέρες μας...

 

 

 

 

στα 20χρόνια που γυρνοβολάω στις αντιπροσωπείες τους έχω γνωρίσει και έχω δει και κατανοήση και το σκεπτικό τους και πως βλέπουν και τους πελάτες, ο παραπάνω φίλος έκανε ένα ποστ που η σύνταξη του με πηγε καχύποπτα, μπορεί και να πέφτω έξω και σίγουρα θα χαρώ να πέφτω έξω

και αυτό θα φανει μέσα από την πάροδο του χρόνου και από τα ποστ που θα κάνει (το μέλλον θα δείξη)

 

και κάτι άλλο η μεγαλύτερη διαφήμιση ή δυσφήμηση είναι τα ποστ. και οχι το μπάνερ

 

τα αγνά και πραγματικά μέλη μιας κοινότητας όταν μιλάνε για ένα προϊον φαίνεται ξεκάθαρα ότι δεν πρόκειται για διαφήμηση.

 

φιλικά

brain

 

*sPId_x συγνώμη για την καχυποψία μου αλλά τέτοια ήταν η εντύπωση που πείρα από το πρώτο ποστ η πορεία θα δείξει το τι μέλος είσαι, εύχομαι τα καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε το εχουμε παρακανει ρε παιδια με αυτα τα θεματα δεοντολογιας. δηλαδη ρε φιλε brain εσυ κανεις ασχημα που διαφημιζεις καθε λιγο το presonus που πηρες ? οχι βεβαια μια χαρα κανεις , και ξερεις γιατι ? γιατι δεν ειμαστε το mega αλλα μια παρεα που συζηταμε δημοσια.και επειδη πιστευεις οτι ειναι καλο προιον κι ας μην ειναι(χαλαρωσε πολυ καλο ειναι :) ), και επειδη εγω γιαυτο μπαινω στο νοιζ και οχι στο site της presonus . γιατι θεωρω τον μεσο ορο των αποψεων των μελων του noiz τον καλυτερο και πιο αξιοπιστο οδηγο αγορων μου .

 

επισης τι θα πει η πορεια θα δειξει τι μελος ειναι καποιος .

αμφιβαλετε οτι καποιος γνωστης ή μη , μπορει να μας ξεγελασει ανετα για τις προθεσεις του (συμετεχοντας συχνα στα φορουμ) και να κανει διαφημιση ή δυσφημιση χωρις να κινει καμια υποψια?

το μονο που μας διασφαλιζει απο αυτες τις περιπτωσεις ειναι η προσωπικη μας κριση.(αυτη ειναι που κανει τον sf πιο αξιοπιστο απο μενα στις κιθαρες και τον whitenoise στα υδραυλικα :) )

 

αμφιβαλετε επισης οτι αν οντως ο spid_x ειναι κακοβουλος που θελει να κανει την διαφημιση του , με ελαχιστο κοπο μπορει να κερδισει την εμπιστοσυνη μας (αξιζει τον κοπο αν ειναι εμπορος δεν ειναι και μεγαλος μπελας να γραφει μερικα ποστ καθε βδομαδα) ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Brain σε ανεφερα σαν παραδειγμα πανω αλλα τωρα που το διαβαζω βλεπω οτι μπορει να παρεξηγηθει και να ακουστει λιγο αρνητικο για σενα αυτο με το presonus. ελπιζω να μη το παρεξηγησετε . σε χρησιμοποιω απλως σαν ενα παρδειγμα θα μπορουσα να πω για μενα και το shure 57 . :oops: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδες...και τι σημασία εχει δηλαδη ακομα και αν κάνει διαφημιση?Αν δεν κανω λάθος δεν μιλησε για κανενα απο τους διαφημιζομενους ουτε και για καποιο αντιπρόσωπο...αλλωστε τα μισα ποστς για μηχανηματα διαφημιζουν γνωστο μεγαλοκατάστημα της γερμανίας. Δεν εχω καταλάβει αυτη την καχυποψία...αν δεν του ειχατε δωσει τοσο βάρος δεν θα ειχε 2 σελιδες ποστσ τωρα...εντάξει το ξέρουμε οτι το σαιτ κυριως χρηματοδοτειται απο διαφημησεις αλλα μην υποτιματε η νοημοσυνη μας...δηλαδη το gearslutz που οι αντιπροσωποι μιλουν επωνυμα εχει προβλημα? Ο ανθρωπος δεν έχει παρει απάντηση ακόμα. και για να μπουμε στο θέμα τι ακριβώς θες να κανεις spid-x? ποιο ακριβώς πλάνο έχεις στο μυαλό σου. θες απλα να ακους τα πληκτρα σπιτι σου? να ηχογραφεις στον υπολογιστη?πρεπει να δώσεις πιο πολλες λεπτομέριες αν θες μια σοβαρη απάντηση και λιγότερη καχυποψία....

www.fabliquid.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...ο παραπάνω φίλος έκανε ένα ποστ που η σύνταξη του με πηγε καχύποπτα' date=' μπορεί και να πέφτω έξω και σίγουρα θα χαρώ να πέφτω έξω και αυτό θα φανει μέσα από την πάροδο του χρόνου και από τα ποστ που θα κάνει (το μέλλον θα δείξη)...

 

...sPId_x συγνώμη για την καχυποψία μου αλλά τέτοια ήταν η εντύπωση που πείρα από το πρώτο ποστ η πορεία θα δείξει το τι μέλος είσαι, εύχομαι τα καλύτερα....[/quote']

 

Δηλαδή ρε παιδιά τι είμαστε εμείς; Οι "παλιοί" και οι "καταξιωμένοι" του Forum?

Δε συμφωνω καθόλου με την αντιμετώπιση ενός νέου μέλους (το οποίο μπορεί να είναι πολύ πιο ενημερωμένο/έμπειρο/αγνό άτομο από εμάς) με τη λογική "είσαι ένοχος μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου"...

Θα καταλήξουμε στο τέλος να λειτουργούμε ως γκέτο που πρέπει να δοκιμάσει ένα νέο μέλος του μέχρι να το "χρίσει" άξιο;

 

Anyway, πολύ τράβηξε αυτή η offtopic συζήτηση και όντως το παιδί θέλει μια απάντηση... Οι ειδικοί monitor-ολόγοι ας αποφανθούν ;) :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου