Προς το περιεχόμενο

Radiohead


funky_bassman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άκουγα Radiohead τώρα και κάθε φορά ΤΡΟΜΑΖΩ μπροστά σε αυτή την μπάντα και στο μυαλό τους... Θα έμπαιναν άνετα στο Hall of Fame των συγκροτημάτων για εμένα... Είπα λοιπόν να μοιραστώ ένα video από Live τους με ένα γνωστό κομμάτι και σχεδόν με τον καλύτερο ήχο στην κιθάρα ever!!! Η ερμηνεία του τραγουδιστή επίσης είναι θεϊκή!!!

http://www.youtube.com/watch?v=w2M9aeMBV1w

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 58
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ότι και να πούμε για Radiohead είναι λίγο....! Είναι απίστευτοι!  :) Απ' ότι ξέρω είναι στο στούντιο και ηχογραφούν νέο CD....οπότε σύντομα αναμένουμε και νέα τραγούδια!  ;D

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν!^

Αυτές οι εποχές δεν είναι τίποτα μπροστά στο τωρινό τους μεγαλείο.Πλάκα κάνετε?

 

[flash=200,200]http://www.youtube.com/watch?v=naCAdshYVTA

 

Ναι αλλά οι εποχές των 90s είναι άλλο πράγμα... Πιο ακατέργαστο και πιο ωραίο στα δικά μου αυτιά... Αλλά ότι και να πούμε για τους Radiohead είναι λίγο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά οι εποχές των 90s είναι άλλο πράγμα... Πιο ακατέργαστο και πιο ωραίο στα δικά μου αυτιά... Αλλά ότι και να πούμε για τους Radiohead είναι λίγο...

 

Να μαι ειλικρινής είναι μια μπάντα που από ένα σημείο και μετά δυσκολεύομαι ιδιαίτερα να τους παρακολουθήσω. Έμεινα στο ok computer και δεν έχω καταφέρει να πάω παραπέρα. Έχουν πάρα πολλά επίπεδα να κατανοήσω για να προχωρήσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Tool του alternative???

Δεν με κέρδισαν ποτέ τέτοιοι χαρακτηρισμοί, του στυλ οι νέοι Pink Floyd οι καινούριοι Beatles κ ότι θυμάται ο καθένας.

 

Απλά για μένα είναι πολύ προχωρημένος ο ήχος τους μετά που δεν μπορώ να τον καταλάβω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αυτόν τον ήχο στην κιθάρα πλάκα στην πλάκα στο video ξέρεις κανείς τι είναι... Τόση βρώμα από Tele δεν μπορώ να πω ότι έχω ξανακούσει... Αν έχει κάποιος καμιά ιδέα για το τι χρησιμοποιούσαν τότε οι Radiohead να μου το πει για να αρχίσω πλύση εγκεφάλου στον κιθαρίστα μας!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου