Προς το περιεχόμενο

ΑΓΓΕΛΙΕΣ στο Νοιζ και Λαμογιες !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι εχετε να πειτε για τα λαμογια που εχουν 2 κ 3 ψευδονυμα κ πουλανε πραγματα στον εαυτο τους για να ανεβασουν το ratio τους σαν πωλητες  ενω ηδη εχουν αρνητικες ψηφους? οσο αστειο κ αν ειναι το χω τσεκαρει οτι ειναι αληθεια, η για λαμογια που τη μια μερα λενε οτι αυτο που πουλανε εχει αλλαγμενο το ταδε εξαρτημα τη μια μερα κ την επομενη το πουλανε λες κ ειναι κανονικοτατο?

 

Μετα απο συννενοηση με τον brees21 ανακαλυψα οτι δεν ειμαι ο μονος που εχει την εντυπωση για τον συγκεκριμενο κυριο. Μεγαλη λερα ο τυπος και απατεωνας 1 ταξεως. Μονο που παρακαλω τον φιλο μου brees να τον κατονομασει σε εναν administrator, αλλα κ να το κανει, θα βγει παλι με αλλο ψευδονυμο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Administrator

Αν τα κρατάμε μυστικά μεταξύ μας θα συνεχίσουν να υπάρχουν "μαργαριτάρια' και θα την πατήσει καποιος ανυποψίαστος. Οσοι γνωρίζουν και έχουν στοιχεία για τετοιες περιπτώσεις να με ενημερώνουν προσωπικά παρακαλώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yameth, αντε κ τον δωσαμε, ποιος μου εγγυαται οτι δε θα μπει ξανα στη κοινοτητα με νεο nickname? κ την IP του ακομα να μπλοκαρεις, εφ οσον εχει δυναμικη IP μπορει με ενα κλεισιμο και ξανα αναμα του router να μπει με νεα IP, οποτε θα θελα να μας πεις τι μπορεις να κανεις ωστε να τον αποτρεψεις απο ενεργο μελος της κοινοτητας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ευτυχώς δεν είναι όπως τα λες. Το σύστημα με συνδυασμό τρόπων βρίσκει τι κοινό έχουν καποια usernames. Το θέμα είναι ότι εγω δεν είμαι συνεχεια στην τσίλια για να πετύχω την εξαίρεση. Αν ενημερωθώ θα το κοιτάξω.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βλέπω μερικοί μιλάτε, απαιτείτε, ζητάτε σα να πρόκειται για κάποια συνδρομητική υπηρεσία!

 

Μην ξεχνάτε πως εδώ είναι κοινότητα μουσικών, όλοι προσφέρουν ότι μπορούν και παίρνουν ότι τους προσφέρεται! Ο admin, οι mods κτλ ξοδεύουν τον πολύτιμο ελεύθερο τους χρόνο για να διαχειρίζονται το φόρουμ! Πολύ καλές οι προτάσεις και οι επισημάνσεις αλλά να κρατάμε λίγο και τα προσχήματα!  ;) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που είναι το κράτος;;;; αίσχος  8)

 

συμφωνώ με τον κ. fleamail, τζάμπα είναι. Η χρυσή ευκαιρία κάναι και 1.5 ευρώ :)

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, βλέπω μερικοί μιλάτε, απαιτείτε, ζητάτε σα να πρόκειται για κάποια συνδρομητική υπηρεσία!

 

Μην ξεχνάτε πως εδώ είναι κοινότητα μουσικών, όλοι προσφέρουν ότι μπορούν και παίρνουν ότι τους προσφέρεται! Ο admin, οι mods κτλ ξοδεύουν τον πολύτιμο ελεύθερο τους χρόνο για να διαχειρίζονται το φόρουμ! Πολύ καλές οι προτάσεις και οι επισημάνσεις αλλά να κρατάμε λίγο και τα προσχήματα!  ;) :)

 

 

Fleamail συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Εγώ άνοιξα αυτό το θέμα κ διευκρινησα ότι το πρόβλημα δεν είναι με την διαχείρηση του φόρουμ, αλλά με την ΒΛΑΚΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΚΟΥΤΟΠΟΝΗΡΙΑ καποιων «εξυπνων λαμογιων»

Ατομικά αν ο καθένας κραξει αυτούς τους ανεγκεφαλους σε κάθε καταχώρηση που ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ κάνουν λαμογιες τότε δεν θα χρειάζονται μολοκαρισματα λογαριασμών κτλ ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας τους πράξουμε μέσα στις αγγελίες τους. Εκεί που τους πονάει.  Άλλωστε είναι κ ο μόνος λόγος που μπαίνουν στο φόρουμ. Αν τους την χαλάσουμε θα ξενερωσουν κ θα την κάνουν λαμογιαστα.. Όπως ακριβώς ήρθαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν τους την χαλάσουμε θα ξενερωσουν κ θα την κάνουν λαμογιαστα.. Όπως ακριβώς ήρθαν...

 

δεν νομιζω αυτο να ειναι κατι που θελει το φορουμ και οι διαχειριστες...(δηλ να διωξουν καποιους)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου