Προς το περιεχόμενο

ΑΓΓΕΛΙΕΣ στο Νοιζ και Λαμογιες !!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παίδες νομίζω οτι δε χρειάζεται να επεκταθούμε περισσότερο.

 

Ο yameth γνωρίζει τα προβλήματα (δεν είναι η πρώτη φορά που τα συζητάμε) και είμαι σίγουρος ότι έχει λάβει υπόψη του όλα τα σχόλια ως προς την υλοποίηση λύσεων για καλύτερες και πιο bullshit-free αγγελίες.

 

 

Με λίγη υπομονή τα πράγματα θα φτιάξουν. Η Ρώμη δε χτίστηκε σε μια μέρα  :)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ετσι, και απ τον ιδιο pc μονο να κατεβασεις ολους τους explorer που υπαρχουν θα αφηνουν διαφορετικη ip( νομιζω ο firefox αφηνει καθε φορα διαφορετικη. Παρ τ αυγο και κουρευτο.

Ομως και κατι αλλο με τις αγγελιες οπυ ειμαι και παθον.

Πχ πουλαω το ταδε εκ μερους φιλου. ΚΑΡΑΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ γιατι

Εγω θελω να βαλω κακη βαθμολογια σε ενα μελος απο μια αγορα. Παει να βαθμολογισω αρνητικα για το φιλο του? Και ναι ρε παιδια τη πατησα με ενα μηχανημα με αυτον τον τροπο. Θα βαλω -1 και θα μου πει ... ναι μα δε ειχες με μενα τη συναλλαγη ξαναπαρε τ αυγο και ξανακουρευτο.

Επισης δε ξερω αν εγω πουλησω 10 σκαρτα πραματα αν θα αποκλειστω(εννω θα πρεπε) αλλα στου -2 να καιγαισε δια παντως.(λεω τωρα γω)

Αιντε να σφηξουν λιγο οι κ@@@ μας απ τα λαμογια

Yameth σε παρακαλω.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δυνατότητα καταχώρησης αγγελίας μετά από ένα αριθμό posts θα μειώσει δραστικά τον αριθμό αγγελιών πράγμα που νομίζω ότι κανείς δεν θέλει.

 

Τώρα βέβαια, δεν ξέρω πόσο πραγματικά ενοχλητικό είναι να γίνονται επαναδημοσιεύσεις αγγελιών. Δεν νομίζω ότι δημιουργείται πραγματικό πρόβλημα. Είναι λίγο σπαστικό,ναί, αλλά λίγο. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί η διοίκηση δεν θεσπίζει ένα κατώτατο όριο ποστς για όσους θέλουν να βάλουν αγγελίες; Π.χ. 100;

(Παράπλευρη απορία: Πόσοι εγγεγραμμένοι χρήστες έχουν πάνω από 100 ποστς άραγε;)

 

Αυτο το χω δει και αλλου.Μου κανει γιατι δεν προκειται να το πολυπαιδέψει ο περιεργος πωλητής.Οπως επίσης κ ο σοβαρος τύπος που δεν εχει χρονο για σερφαρισμα κ εχει ολη μερα μαθηματα κ το βραδυ παιξιμο.

 

Παντα θα αδικείται καποια πλευρά.Ως εχει τώρα ευνοείται η γρηγορη συναλλαγή και η απάτη που αναφέρθηκε ηδη.Με το νεο συστημα θα εκλείψει η απάτη αλλα θα διακοπεί και η αμεση συναλλαγή απο σοβαρους ανθρώπους.

 

Μαλλον ως εχει θα πρεπει να μείνει με τη διαφορα οτι καποιος παρακολουθεί κ διαγράφει τις ολοκληρωμενες/κλειστές αγγελείες άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή οι περισσότεροι είστε άσχετοι από αγγελίες, προτείνω να δοθεί η συγκεκριμένη κατηγορία, εν λευκώ, στον ffmakis...με πάνω από 50 συναλλαγές δικαιούται να ξέρει καλύτερα από τον καθένα...και δεν ακούστηκε και ένα παράπονο ποτέ!!

 

Πλάκα κάνω...αλλά ξέρει ο άνθρωπος, ας μας πεί τη γνώμη του

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομως και κατι αλλο με τις αγγελιες οπυ ειμαι και παθον.

Πχ πουλαω το ταδε εκ μερους φιλου. ΚΑΡΑΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ γιατι

Εγω θελω να βαλω κακη βαθμολογια σε ενα μελος απο μια αγορα. Παει να βαθμολογισω αρνητικα για το φιλο του? Και ναι ρε παιδια τη πατησα με ενα μηχανημα με αυτον τον τροπο. Θα βαλω -1 και θα μου πει ... ναι μα δε ειχες με μενα τη συναλλαγη ξαναπαρε τ αυγο και ξανακουρευτο.

 

 

Εγώ θα του βαζα -1 με σχόλιο κάνε καλύτερες παρέες ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι, και απ τον ιδιο pc μονο να κατεβασεις ολους τους explorer που υπαρχουν θα αφηνουν διαφορετικη ip( νομιζω ο firefox αφηνει καθε φορα διαφορετικη.

Κάτι τέτοιο δε συμβαίνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα βέβαια, δεν ξέρω πόσο πραγματικά ενοχλητικό είναι να γίνονται επαναδημοσιεύσεις αγγελιών. Δεν νομίζω ότι δημιουργείται πραγματικό πρόβλημα. Είναι λίγο σπαστικό,ναί, αλλά λίγο. Τουλάχιστον έτσι το βλέπω εγώ.

 

πράγματι, αλλά αυτό το "έτσι γουστάρω ρε!" πρέπει κάποτε να κοπεί...  :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου