Προς το περιεχόμενο

Tι χρειάζεται για να παίζουμε;


phanzz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο ομορφο αποτελεσμα μπορουμε να βγαλουμε, χωρις να χρειαζεται να ξοδεψουμε μια περιουσια!

Αλλες ιδεες κανεις;

 

http://www.youtube.com/watch?v=uRtd9TFfScU

http://www.youtube.com/watch?v=oE9QYkkxyVQ&feature=quicklist

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χεχε συμφωνώ απόλυτα.. Πάντως κατά την γνώμη μου μπορούμε να αφιερώσουμε ΠΟΛΥΥ λιγότερο χρόνο και χρήμα για να βγάλουμε ένα καλό αποτέλεσμα.. (Με αυτό δεν εννοώ οτι ο τύπος στα παρακάτω βιντεο δεν έχει αφιερώσει χρόνο απλά δεν έχει σκοτωθεί κιόλας στα μαθήματα και στις κλίμακες χεχε..)  :P Όπως και να 'χει, Απολαύστε!

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=l9K4BKkLaCI&feature=fvst

 

 

και αν θέλουμε και πιο Metal καταστάσεις!->

 

Από τον Bach στον Jon Lord.. Αυτό θα πει εξέλιξη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να συμπληρώσω ότι ο Bobby McFerrin είναι εκτός των άλλων και ένας εξαιρετικός jazz τραγουδιστής με απίστευτα φωνητικά σόλο, με σπάνια ικανότητα αυτοσχεδιασμού και κατά πάσα πιθανότητα έχει μελετήσει πολύ. Ίσως και πάρα πολύ.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω και γω την αμαρτια μου, αμα εχεις ζησει τριαντα χρονια αγυρτης κατω απο γεφυρες και ως περιθωριακος στο Παρισι ( οπως και εχει κανει ο seasick steve) ε, το mojo ειναι απο μονο του αρκετο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε συμφωνώ απόλυτα!! Ρε παιδιά, σόρρυ κιόλας που ρωτάω κάτι άσχετο εντελώς αλλά πώς κάνω ποστ ένα δικό μου θέμα; Το έχω κάψει το μηχάνημα και ακόμα δεν τον βρήκα τον τρόπο!! Και πάλι συγνώμη αλλά δεν έχω ιδέα! Ευχαριστώ προκαταβολικά.. :)

Από τον Bach στον Jon Lord.. Αυτό θα πει εξέλιξη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον bobby πιστευω δεν πρεπει να τον συγκαταλεγουμε στους μουσικους αλλα στις επιστημονικες διανοιες. Ειναι ενας επιστημονας ο οποιος ετυχε να ασχοληθει με τη μουσικη. Τωρα σχετικα με το post φυσικα κ δε χρειαζεται μια περιουσια και ευτυχως που υπαρχουν τυποι σαν κι αυτον και μας το θυμιζουν

[flash=200,200]

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε συμφωνώ απόλυτα!! Ρε παιδιά, σόρρυ κιόλας που ρωτάω κάτι άσχετο εντελώς αλλά πώς κάνω ποστ ένα δικό μου θέμα; Το έχω κάψει το μηχάνημα και ακόμα δεν τον βρήκα τον τρόπο!! Και πάλι συγνώμη αλλά δεν έχω ιδέα! Ευχαριστώ προκαταβολικά.. :)

 

Λοιπον θα πας πανω αριστερα εκει που λεει forum.

Θα διαλεξεις μια απο τις δυο κατηγοριες.

Μετα θα διαλεξεις την υποκατηγορια στην οποια πιστευεις οτι ανηκει το thread σου (η οποια κατα πασα πιθανοτητα θα αλλαχτει γιατι λαθος θα νομιζεις ;D)

Και μετα θα πας πανω δεξια στις επιλογες και θα διαλεξεις "Νεο Θεμα".

 

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλια ευχαριστώ φίλε VietMan!!! Στ' αλήθεια δεν μπορώ να φανταστώ πώς και δεν το βρήκα!! Χαχα και πάλι σόρρυ για το άκυρο ποστ αλλά 14 χρονών παιδί είμαι παρασύρθηκα κ γω...  ::)

Από τον Bach στον Jon Lord.. Αυτό θα πει εξέλιξη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου