Προς το περιεχόμενο

τι κιθαρα να παρω με 500ε


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ψαχνω ενα κιθαρονι γυρο στα 500ε καταληλο για hard metal αλλα και πιο χαλαρα πραγματα.δεν με ενδιαφερει αν θα εχει τρεμολο η σταθερο καβαλαρη.ΑΚΟΥΩ ΠΡΩΤΑΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 52
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ξέρεις τι σε βολεύει στο χέρι? Ξέρεις τι θες πέραν του "καταληλο για hard metal αλλα και πιο χαλαρα πραγματα"? Καμμία συγκεκριμένη προτίμηση? Δοκίμασε μερικές που σ'ενδιαφέρουν και "μάζεψε" τες λίγο και μετά σου κάνουμε άνετα πρΩτάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι οτι η κιθαρα που μου αρεσει μαλλον ειναι οχι και τοσο καταλληλη για μεταλ σκεφτομουν κατι σε blade california classic

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιότατη κιθάρα! Αν σε βολεύει και σ'αρέσει σκέψου το, αν οι μαγνήτες της με το boost (αν δεν κάνω λάθος έχει, αν όχι διορθώστε με) δεν βγάζουν metal τότε μπορείς απλά να τους αλλάξεις με κάτι πιο hot αν θες. Κατά τ'άλλα η κιθάρα είναι πολύ καλή κατ'εμέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ θυμάμαι καλά οι blade είναι κοντά στα 450??? κάπου εκεί.. Αγόρασε την αφού σου αρέσει, δώσε +50 ευρώ για ένα μέτριο μεταχειρισμένο πεταλάκι heavy distortion και σιγά σιγά μάζεψε ένα 200άρι να αλλάξεις τους μαγνήτες...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι να δεις τις αγγελίες του φορουμ. Επίσης σε αυτά τα λεφτά περίπου μπορείς να βρεις κάτι καλό και σε Ibanez. Αν σε βολεύουν νομίζω ότι θα βρεις διάφορα μοντέλα να ταιριάζουν στο στυλ που θες.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι να δεις τις αγγελίες του φορουμ. Σε αυτά τα λεφτά περίπου μπορείς να βρεις κάτι καλό και σε Ibanez. Αν σε βολεύουν νομίζω ότι θα βρεις διάφορα μοντέλα να σου ταιριάζουν.  ;)

Άμα είναι Ibanez είναι ΕΤΣΙ και ΑΛΛΙΩΣ καλό... Αλλά αφού τον βολεύουν οι blade και το strat shape μπράτσο δεν το κόβω να του αρέσουν οι Ibanez...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου