Προς το περιεχόμενο

Fender Stratocaster buying guide


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιο θεμα παιδια! Μπραβο superfunk!

Δεν διαβασα ο,τι εχετα γραψει, κ μπορει να πω πραγματα που εχουν ηδη ειπωθει...

Το '08 πηγα στο Στολλα κι επαιξα ο,τι Fender υπηρχε στο μαγαζι, κ κατεληξα στην '08 american standard Strat μου. (Κατοπιν ακουσα κι απο αλλους οτι το '08 ηταν εξαιρετικη χρονια για τις american standard.)

-H deluxe δε μ'αρεσε λογω των noiseless, αυτοι του 08 ηταν ψόφιοι. Αυτοι οι New Noiseless που λεει στον thomann ειναι διαφορετικοι απο αυτους του 08;

-Η american special γιατί τοση διαφορα στα χρηματα απο την american standard? Οι texas δεν ειναι ακριβοτεροι κιόλας;

Άσε που αυτη η special ειναι μια κουκλα...Τι ωραια χρωματα, τι ωραιο headstock, θα παω να την ακουσω μου φαινεται αν την εχει πουθενα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τωρα βεβαια τι θα κερδισεις μαθαινοντας ποτε φτιαχτηκε η EJ σου δεν ξερω..... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα βεβαια τι θα κερδισεις μαθαινοντας ποτε φτιαχτηκε η EJ σου δεν ξερω..... ;D

Μπορεί να σιγουρευτεί ότι κάποιος δεν του πουλάει...

monkey-with-glasses.jpg

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ δυσκολο να φτιαξει καποιος μια ej,τοσο δυσκολο που ανηκει στη σφαιρα του ακατορθωτου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΑ δυσκολο να φτιαξει καποιος μια ej,τοσο δυσκολο που ανηκει στη σφαιρα του ακατορθωτου.

Κανείς (από ότι καταλαβαίνω) δεν είπε ότι έφτιαξε μία ej...εδώ στον άλλο φίλο μας πριν μία εβδομάδα πούλησαν Tele για original και βγήκε China....

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να σιγουρευτεί ότι κάποιος δεν του πουλάει...

 

Περίπου το βρήκες,μου ήρθε σήμερα(απο ebay)κ ήθελα να δω τι χρονια είναι απο περιέργεια..

 

Το μπράτσο ειναι φανταστικό.Ότι πιο ξεκούραστο έχω παίξει.

 

Για να αλλάξω χορδές απο 9 σε 10 θα χρειαστεί μεγάλες αλλαγές στο setup;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου