Προς το περιεχόμενο

Bugera ενισχυτες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για τον 20 δεν ξέρω να πώ....αλλά έχω τον 5 και πραγματικα [glow=red,2,300]ΓΑΖΩΝΕΙ[/glow]

 

Και εγώ τον 5 έχω αλλά μάλλον με βλέπω να πηγαίνω για τον 20 (έχω ακούσει ότι έχει καλύτερα καθαρά + reverb + master volume + καταλληλότερος για live) που σημαίνει ότι μ' αρέσει, απλά περιμένω να κυκλοφορήσει λίγο στην αγορά...

 

Συμφωνώ και εγώ για το μαυρο αστέρι. Τον παραγγέλνω αυτή την εβδομάδα

 

τον 20άρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε πως θα το δωσω μια ιδεα πως ακουγεται, να παρω τον ενοσχυτη του κολητου μου και να του τον παω σπιτι του?

ΛΑΘΟΣ ΦΙΛΤΑΤΕ....Δωσε συμβουλη αν έχεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ εμπειρία αλλιώς Να τον πας στο σπιτι του φίλου σου που είχε γνωστό τον κολλητό του βενζινά που είχε ξάδερφο τον Κώστα και ο κουμπάρος του έπαιζε με τον ενισχυτή του κουμπάρου σου να τον δεί και να τον ακούσει..ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ εμένα τα βιντεο του youtube δεν αποτελουν ΚΑΝΕΝΑ κριτηριο για αγορα λαμπατου ενισχυτή.Για άλλους είναι  ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ να διαμορφώσουν και άποψη...ΑΥΤΑ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου