Προς το περιεχόμενο

Bugera ενισχυτες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα βιντεο ενοειτε οτι δεν αποτελουν κριτηριο για αγορα, απλα μια ιδεα για το ηχοχρωμα ηθελα να του δωσω. Οπως ειπα εγω εχω προσωπικη εμπειρια αρκετων ωρων με αυτο τον ενισχυτη γιατι τον εχει ο κολητος μου (και οχι ο βενζινας του φιλου που λες κτλ), και τον προτεινω ανεπιφυλακτα για τον ηχο που ζηταει. Αν του αρεσει το ηχοχρωμα στο βιντεο ας μπει να δει τα χαρακτηριστικα του, και ΑΝ του κανουν ας βρει μετα να τον δοκιμασει, και ΜΕΤΑ να αποφασισει. Αυτο ενοειτε, δεν του ειπα "παρε αυτον, δεν υπαρχει αλλος", μια προσωπικη γνωμη εξεφρασα, απο ιδία εμπειρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα βιντεο ενοειτε οτι δεν αποτελουν κριτηριο για αγορα, απλα μια ιδεα για το ηχοχρωμα ηθελα να του δωσω. Οπως ειπα εγω εχω προσωπικη εμπειρια αρκετων ωρων με αυτο τον ενισχυτη γιατι τον εχει ο κολητος μου (και οχι ο βενζινας του φιλου που λες κτλ), και τον προτεινω ανεπιφυλακτα για τον ηχο που ζηταει. Αν του αρεσει το ηχοχρωμα στο βιντεο ας μπει να δει τα χαρακτηριστικα του, και ΑΝ του κανουν ας βρει μετα να τον δοκιμασει, και ΜΕΤΑ να αποφασισει. Αυτο ενοειτε, δεν του ειπα "παρε αυτον, δεν υπαρχει αλλος", μια προσωπικη γνωμη εξεφρασα, απο ιδία εμπειρια.

M αρέσεις ρε μπαγάσα...για πες μας τώρα που θα πάμε για να τον ακούσουμε τον ενισχυτή που μας προτείνεις...περιμένω  ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια το post ειναι για Bugera παλι ξεφευγουμε ? Γιατι αν ειναι να αρχισει αντιπαραθεση και να λεει ο καθενας για εναν ενισχυτη εγω προτεινω      http://www.thomann.de/gr/mesa_boogie_roadking_gitarrencombo.htm  και ΤΕΛΟΣ ( να χαμε να λεγαμε )  ;D  :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια το post ειναι για Bugera παλι ξεφευγουμε ? Γιατι αν ειναι να αρχισει αντιπαραθεση και να λεει ο καθενας για εναν ενισχυτη εγω προτεινω      http://www.thomann.de/gr/mesa_boogie_roadking_gitarrencombo.htm   και ΤΕΛΟΣ ( να χαμε να λεγαμε )  ;D  :'(

Εσυ μάλλον δεν διάβασες όλα τα ποστ...Τα Bugera τα απορίψαμε....έχουμε πάει παρακάτω για Home Use Only..... ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

M αρέσεις ρε μπαγάσα...για πες μας τώρα που θα πάμε για να τον ακούσουμε τον ενισχυτή που μας προτείνεις...περιμένω  ;)

 

Χμ... να φανταστω απο τον εισαγωγεα που φερνει και τους Σολντανο Ελλαδα?  ::) Δε ξερω, ενοεις οτι δεν υπαρχουν, ε? Κριμα, ειναι σουπερ, και δεν ειναι και ακριβοι.

Παντως αν προσωπικα περιμενα να ακουσω ενισχυτη και να παιξω κιθαρα στην Ελλαδα πρωτα και μετα να το αγορασω, δεν θα ειχα σχεδον τιποτα απο εξοπλισμο  ;D , κατι που με δευτερη σκεψη ισως να ηταν καλο, αν σκευτει κανεις ποσα εχω σκασει για αγορες! (θα ειχα αγορασει καλο αυτοκινητο σιγουρα, μπορει να ειχα βαλει και προκαταβολη για διαμερισμα  :-X )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εδω στην επαρχεια να δειτε πως εχουν τα πραγματα! δεν υπαρχει τιποτα να δοκιμασεις( ουτε κιθαρες, ουτε ενισχυτες,ΤΙΠΟΤΑ) :-\

Μονο να παραγειλεις και αν ειναι να παραγειλο απο τοπικο καταστημα και να πληρωσω 150+ ευρα χωρις να δοκιμασω τοτε χαιρω πολυ, υπαχρει το  thomann  και  το musicstore! Επισεις ειναι δυσκολο να κανεις 150 χιλιομετρα για να πας σε μια μεγαλη πολη ποθ εχει αυτο που ψαχνεις, μονο και μονο για να το δοκιμασεις.Πραγματικα δυσκολα τα πραγματα στην επαρχεια.

 

ΑΑ και δεν σας ειπα το αλλο. Αν παρεις μια κιθαρα απο αλλου και θες να την σεταρεις, σου κανουν μιση δουλεια 'η σε τσακωνουν απο τον κωλο ετσι επειδη δεν την πηρες απο αθτους! :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εδω στην επαρχεια να δειτε πως εχουν τα πραγματα! δεν υπαρχει τιποτα να δοκιμασεις( ουτε κιθαρες, ουτε ενισχυτες,ΤΙΠΟΤΑ) :-\

Μονο να παραγειλεις και αν ειναι να παραγειλο απο τοπικο καταστημα και να πληρωσω 150+ ευρα χωρις να δοκιμασω τοτε χαιρω πολυ, υπαχρει το  thomann  και  το musicstore! Επισεις ειναι δυσκολο να κανεις 150 χιλιομετρα για να πας σε μια μεγαλη πολη ποθ εχει αυτο που ψαχνεις, μονο και μονο για να το δοκιμασεις.Πραγματικα δυσκολα τα πραγματα στην επαρχεια.

 

ΑΑ και δεν σας ειπα το αλλο. Αν παρεις μια κιθαρα απο αλλου και θες να την σεταρεις, σου κανουν μιση δουλεια 'η σε τσακωνουν απο τον **** ετσι επειδη δεν την πηρες απο αθτους! :-\

Πες τα! >:( και γω επαρχια μενω και αστα να παν :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oποτε το απο τη στιγμη που δεν μπορεις να δοκιμασεις καποιο οργανο η ενισχυτη ο ιδιος με τα χερακια σου και να το ακουσεις με τα αφτακια σου η μονη λυση ειναι  το youtube και διαφορα αλλα  sites  οπου μπορεις να ενιμερωθεις! μετα παραγγελνεις απο τον Θωμα και κανεις τον σταυρο σου~~  :P ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα τα βιντεο του youtube δεν αποτελουν ΚΑΝΕΝΑ κριτηριο για αγορα λαμπατου ενισχυτή.Για άλλους είναι  ΥΠΕΡΑΡΚΕΤΑ να διαμορφώσουν και άποψη...

 

η αλήθεια συνήθως βρίσκεται ανάμεσα στα δύο άκρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια συνήθως βρίσκεται ανάμεσα στα δύο άκρα

Για σένα και κάποιους άλλους φίλους ΝΑΙ για μένα και κάποιους άλλους ΟΧΙ

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου