Προς το περιεχόμενο

Bugera ενισχυτες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλα εδω στην επαρχεια να δειτε πως εχουν τα πραγματα! δεν υπαρχει τιποτα να δοκιμασεις( ουτε κιθαρες, ουτε ενισχυτες,ΤΙΠΟΤΑ) :-\

Μονο να παραγειλεις και αν ειναι να παραγειλο απο τοπικο καταστημα και να πληρωσω 150+ ευρα χωρις να δοκιμασω τοτε χαιρω πολυ, υπαχρει το  thomann  και  το musicstore! Επισεις ειναι δυσκολο να κανεις 150 χιλιομετρα για να πας σε μια μεγαλη πολη ποθ εχει αυτο που ψαχνεις, μονο και μονο για να το δοκιμασεις.Πραγματικα δυσκολα τα πραγματα στην επαρχεια.

 

ΑΑ και δεν σας ειπα το αλλο. Αν παρεις μια κιθαρα απο αλλου και θες να την σεταρεις, σου κανουν μιση δουλεια 'η σε τσακωνουν απο τον **** ετσι επειδη δεν την πηρες απο αθτους! :-\

Τα έχουμε ζήσει φίλε μου...έζησα 6χρ λόγω δουλειάς Αλεξ/πολη και είδα τι εστί βερύκοκο..τους παρακάλαγες να σε εξυπηρετήσουν αν και τελευταία πιστεύω ότι έχουν αρχίσει  να αντιστρέφονται οι όροι... ;) έπεσε πείναααα

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 57
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Φιλε Σπυρο ισως ειναι οπως τα λες μα τα πραγματα δεν ιεναι οπως ειναι στην αθηνα πχ.

Δεν εχεις ποικηλια να δοκιμασεις και να κατασταλαξεις καπου! Εδω η μοη εξυπηρετηση που μπορει να σου κανει ενα μαγαζι ειναι να ανοιξει εναν καταλογο να βρει αυτο που ζητας, να δωσεις προκαταβολη για να το παραγγειλει και οταν το παρεις  και δεν σου αρεσει τοτε απλα το κρατας δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο. Η μονη εξυπηρετηση,αν ειναι κιθαρα να στη σεταρει δωρεαν και αν ειναι μουσικος εξοπλισμος απλα σε τυχον βλαβη να το επισκευασει . Αν ειναι ετσι τα πραγματα τοτε παραγγελνω απο το ιντερνετ. και το δικαιομα της επιστροφης το εχω και 3 χρονια εγγυηση εχω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε Σπυρο ισως ειναι οπως τα λες μα τα πραγματα δεν ιεναι οπως ειναι στην αθηνα πχ.

Δεν εχεις ποικηλια να δοκιμασεις και να κατασταλαξεις καπου! Εδω η μοη εξυπηρετηση που μπορει να σου κανει ενα μαγαζι ειναι να ανοιξει εναν καταλογο να βρει αυτο που ζητας, να δωσεις προκαταβολη για να το παραγγειλει και οταν το παρεις  και δεν σου αρεσει τοτε απλα το κρατας δεν μπορεις να κανεις κατι αλλο. Η μονη εξυπηρετηση,αν ειναι κιθαρα να στη σεταρει δωρεαν και αν ειναι μουσικος εξοπλισμος απλα σε τυχον βλαβη να το επισκευασει . Αν ειναι ετσι τα πραγματα τοτε παραγγελνω απο το ιντερνετ. και το δικαιομα της επιστροφης το εχω και 3 χρονια εγγυηση εχω...

ούτε χορδές δεν αγοράζω πιά από τα μαγαζιά πλέον..Όλα ιντερνετ...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε ποια κριτηρια αγοραζεις τοτε αν δεν εχεις δοκιμασει αυτο που αγοραζεις?? (εκτως αν δοκιμαζεις το προιον σε καποιο μαγαζι της αθηνας και υστερα το παραγγελνεις απο το ιντερνετ)....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανεις κανενα  bugera 6262?

Γιατι για να τον βρω να τον δοκιμασω αποκλειεται...

Mια γενικη γνωμη για τον ηχητικο του προσανατολισμο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ είμαι υπέρ στο να δοκιμάζω τα πράγματα που παίρνω πάντα...επίσης υπάρχουν μαγαζιά στην αθήνα που εχω βρεί καλύτερες τιμές απο τον θωμά...οπότε μην τα ισοπεδώνεται όλα....όσον αφορά τους bugera...το έχω ξαναπεί πολύ καλοί ενισχυτές για τα λεφτά τους,high gain και πολυ ευέλικτοι στον ήχο τους....έχω δοκιμάσει έναν 333χλ και έμεινα ικανοποιημένος...όμως δεν υπάρχει θέμα σύγκρισης με engl η randall ποιοτικά και ηχητικά....απλώς για τα λεφτά τους αξίζουν τιποτα παραπάνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες αργότερα...

Καλησπερα!!

BUGERA 412H-BK

 

και

BUGERA 412F-BK

 

 

στο επισημο site εχουν ιδια features, απλα ο δευτερος εχει συν

High-quality components and exceptionally rugged construction ensure long life

και ειναι κ 10 ευρω φθηνοτερος...

 

Υπαρχει κατι αλλο που δεν βλεπω? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου