Προς το περιεχόμενο

Μικρή διάρκεια ζωής των CD


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σας παραθέτω το link ενός ενδιαφέροντος άρθρου. Επίσης, θα ήθελα να μάθω αν έχεις κανείς από εμάς εμπειρία με τέτοια προβλήματα:

 

http://msn.pcworld.com/news/article/0,aid,124312,00.asp?GT1=7645

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να πω?

δεν ξερω,ξερω μονο οτι εχω cd εδω και 8-10 χρονια απο παραγωγες μου και δεν εχουν παθει τιποτα.

 

το ιδιο δεν εχουν παθει τιποτα και ολα τα burned cd s που εχω στο αμαξι μου το οποιο ψηνεται το καλοκαιρι & παγωνει το χειμωνα εδω και πολλα χρονια...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Iσχυει αυτο το αρθρο.......

και για τα ντι βι ντι ισχυει πιο πολυ.....(εννοω οτι χαλανε σε μικροτερο διαστημα)

 

Γαμωτη μου!!!!!!!!!!!!!! :evil: :twisted: :evil: :twisted:

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαρταται βεβαια και τι χρηση τους κανουμε...

 

 

εχω δει γνωστους μου να "βιαζουν" τα cd τους με τον καθε δυνατο τροπο:δαχτυλιες, γρατζουνιες, οχι μεσα στο κουτακι κ.λ.π.

 

εχω no name cd 30(τριαντα) ΔΡΑΧΜΩΝ τα οποια εχω γραψει εδω και 6-7 χρονια.τα ακουω συχνα πυκνα και δεν εχουν παθει απολυτως τιποτα.

μονο σε ενα (και αυτο επειδη το δανεισα) εχει φυγει η επιστρωση σε ενα σημειο και παει...(ειχε και 30 δραχμες...:lol:)

 

αν δεν κανουμε χρηση dj(που εννοειται πως ουτε σωστα δεν τα πιανουν) στα cd και τα dvd μας, θα διαρκεσουν...μεχρι τωρα αυτο εχω δει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου