Προς το περιεχόμενο

γκρινια για τις μεθόδους αναβάθμισης στην Ελλάδα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Θα είμαι γενικός και χωρίς ονόματα, γιατί δεν υπάρχει κάτι "μεμπτό" στην όλη φάση. Αλλά η γκρίνια, γκρίνια...

 

Έχω λοιπόν την αμέσως προηγούμενη έκδοση ενός software. Καί έβαλα windows 7 στο μηχάνημά μου. Το πρόγραμμα δεν πολυ λειτουργεί (άλλοι παπάρες εκεί...). Πρέπει να αγοράσω το φετινό (2010).

 

Βλέπω την αμερικάνικη έκδοση και λέω να στηρίξω τον τοπικό παράγωντα (να μην περιμένω, κλπ). Παίρνω λοιπόν, τηλ. Μου λέει ότι δεν το έχει αλλά θα πρέπει να κάνει παραγγελεία. Οκ... Καμμιά 10αριά μέρες. Οκ... θα πρέπει να δώσω προκαταβολή... Οκ?... και αν δεν του πω την επομένη το πρωί θα φύγει η παραγγελεία και μετά σε κανά μήνα και.... ΤΙ???

 

Τέλος πάντων, αφού επιβεβαίωσα ότι το πρόγραμμα δε θα παίξει στα win 7 πήρα τηλ, σήμερα να τον βρω να το αγοράσω, με ότι προκαταβολή, κλπ. Αλλά η παραγγελεία είχε φύγει. Και τώρα... πότέ?? (με δύο τόνους, το ξέρω).

 

Να μην το πολυλογώ, αφού μίλησα και με Thomann τελικά θα αγοράσω από Κύπρο.

 

Καταλαβαίνω, είναι μικρή η αγορά, καταλαβαίνω, είναι μακριά η Αμερική, αλλά ρε παιδί μου αυτή η κάπως αρνητική εξυπηρέτηση μου άφησε μία πικρία γενικά... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Στο μεταξύ από τη στιγμή που έβαλα το θρεντ, ΑΓΟΡΑΣΑ από την Κύπρο και το περιμένω μέχρι την Πέμπτη-Παρασκεύη. :o

 

Γιατι ρε παιδί μου; Και να ΘΕΣ να στηρίξεις την ελληνική αγορά και ο άλλος να σου λέει "ή τώρα, ή σε 1-2 μήνες".  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου