Προς το περιεχόμενο

Κιθαρα σε στρατιωτικη σχολη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

@IBRG σκεφτηκα να παω στη λουγχθανσα μιας και μενει ο πατερας μου φρανκφουρτη που ειναι η σχολη αλλα δεν μπορω να ζητησω 50 χιλιαρικα απο τους δικους μου μονο για τη σχολη(ιδιωτικη)

 

@ELIANIOS ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!!

50.000$ εφαγε ενας φιλος μου πριν 20χρονια στο Αμερικη για 12 μηνες.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αερόμπατσος εεε; Απο κάτω μου θα σ'είχα αν ήσουν σειρά 'μ! ;D

 

θα σε μαθω να κανεις το 3-5 και αλλαγη με τα χερια νιουφη ! Πε κα Παι !  ;D  ;D  ;D

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος ότι αυτό ακριβώς σκέφτονται όταν τραβάνε τα g στα f-16 πάνω από το Αιγαίο προσπαθώντας να μη λιποθυμήσουν από τα black- ή το red-outs, αντί να κάθονται και να κάνουν τους μάγκες πίσω από τα πληκτρολόγιά τους...

 

Για καθε έναν τέτοιο καθημερινό ήρωα υπάρχουν και άλλοι 1000 κάτω στα γραφεία που ολημερίς είτε ξύνουν τα @@ είτε εξυπηρετούν μία άχρηστη γραφειοκρατεία που δικαιολογεί και την καρέκλα τους...

 

τέσπα, αφού λύθηκε το θέμα οκ.

 

τώρα για αυτό που λες οτι κάποιοι δεν εχουν την οικονομική δυνατότητα να σπουδάσουν τα παιδιά τους πάω πάσσο.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για καθε έναν τέτοιο καθημερινό ήρωα υπάρχουν και άλλοι 1000 κάτω στα γραφεία που ολημερίς είτε ξύνουν τα @@ είτε εξυπηρετούν μία άχρηστη γραφειοκρατεία που δικαιολογεί και την καρέκλα τους...

 

 

Δεν συμφωνώ με αυτά που λές απλά το αναφέρω δεν θα το συζητήσουμε..ήδη το παρατράβηξες με το 1000(εντυπώσεις)...αλλά έχει μια βάση το σκεπτικό σου για την άχρηστη γραφειοκρατία..Σου μιλάω εκ των έσω

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε βύσματα, όλοι αεροπορία ήσασταν? (κι εγώ εκεί ήμουν) ;D

 

ΟΧΙ και ολοι αγορι μου..

 

symbol3.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια αντιστροφη ερώτηση ομως που με απασχολει εμένα?

 

Την αλλη εβδομαδα παιζω στο Ραδιο Αρβύλα.

Να παω εκει με το F16, το F14 η μηπως να τσεκάρω τον καιρο μηπως με πεταξουν κατι φιλοι μου με το Super Puma?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου