Προς το περιεχόμενο

Κιθαρα σε στρατιωτικη σχολη


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 80
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

φιλε μου σε πληροφορω μπορει να καταπονουν τον οργανισμο τους αλλα μια χαρα την βγαζουν.

Το καλοκαιρι ημουν αερομπατσος στα συνορα αγιου ανδρεα με αγια μαρινα στο απομακρυσμενο ζουμπερι και μια χαρα τους ειδα ολους.

 

Ε εφόσον έχεις τόσο εκτενή εμπειρία, πάω πάσο... :P

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη αγκαλιά του ελληνικού δημοσίου έχει χώρο για κάθε φυγόπονο, που βάζει τη βολή του πάνω από την αξιοπρέπεια, την περηφάνεια και φιλοδοξία του...

 

Είμαι σίγουρος ότι αυτό ακριβώς σκέφτονται όταν τραβάνε τα g στα f-16 πάνω από το Αιγαίο προσπαθώντας να μη λιποθυμήσουν από τα black- ή το red-outs, αντί να κάθονται και να κάνουν τους μάγκες πίσω από τα πληκτρολόγιά τους...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μεγάλη αγκαλιά του ελληνικού δημοσίου έχει χώρο για κάθε φυγόπονο, που βάζει τη βολή του πάνω από την αξιοπρέπεια, την περηφάνεια και φιλοδοξία του...

 

Συμφωνώ κατα το ήμιση. αλλα έχε υπόψη σου (που πρόφανώς το έχεις ήδη) οτι πολλοί δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να στείλουν το παιδί τους να σπουδάσει επαρχία ή εξωτερικό.. Υπάρχει και μεγάλο ποσοστό που διαλέγει μια τέτοια σχολή επειδή θαμπώνονται απο τη στολή και την υποτιθέμενη αιγλη του επαγγέλματος.. (μεταξύ και αυτων και εγω, καλός μαλάκας ήμουν στα 18! ;D).

Όπως και να έχει η συζήτηση περι στρατού, στρατιωτικών σχολών και του λόγου για τον οποίος διαλέγει να μπεί σε μια τέτοια, πιστεύω οτι δεν ανήκει στη θεματολογία του forum και δεν έχει ουσιαστικό λόγο ύπαρξης εδω μέσα.

Νομίζω οτι ο ibanezas πήρε απάντηση στην ερώτηση που έθεσε, οτιδήποτε άλλο είναι περιττό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όνομα ρε παιδιά. Πλάκα έκανε ο άνθρωπος. Σας φαίνεται για σοβαρή δήλωση αυτή; :)

 

Αλλη φορα οταν θελω να γραψω κατι τετοιο θα βαζω μεσα το Μπατμαν και το Γκοτζιλα να εχω το κεφαλι μου ησυχο!!!!!! Θα το παρουν στα σοβαρα λιγοτεροι  ;D ;D

 

Και για να γινω ακομα πιο ξεκαθαρος, το προηγουμενο μη σοβαρο post μου ηταν σχολιο πανω στο οτι ρωτησε καποιος αν θα μπορει να παιζει κιθαρα στη σχολη ικαρων και του φορτωσαμε στο λαιμο τα κοκκαλα ολων των αμαχων θυματων του Βιετναμ <--- προσοχη, αλλη μη σοβαρη δηλωση: δεν το εννοω κυριολεκτικα οτι πηγαμε στο Βιετναμ, ξεθαψαμε τα κοκκαλα των θυματων και του τα φορτωσαμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το καλοκαιρι ημουν αερομπατσος στα συνορα...

Αερόμπατσος εεε; Απο κάτω μου θα σ'είχα αν ήσουν σειρά 'μ! ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ανθρωπος με ευαισθητη πλευρα σαν και εσας ειμαι (περα απο το οτι το παιδι δεν εχει φυγει τελειως απο μεσα μου και φοβαμαι μην αλλοτριωθω εκει μεσα).. δεν θα θελα ποτε να βρεθω στη θλιβερη κατασταση του πιονιου σε εναν πολεμο που θα χρειαστει να σκοτωσω μεχρι και αθοους αν τελικα μπω. Αυτο που με τραβαει ειναι καθαρα οι πτυσεις και αποτερο σκοπο εχω την πολιτικη αεροπορια.. μην νομιζετε οτι πλεον εχουμε χαλασει και εμεις οι μουσικοι.. ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες ανθρωπος με ευαισθητη πλευρα σαν και εσας ειμαι (περα απο το οτι το παιδι δεν εχει φυγει τελειως απο μεσα μου και φοβαμαι μην αλλοτριωθω εκει μεσα).. δεν θα θελα ποτε να βρεθω στη θλιβερη κατασταση του πιονιου σε εναν πολεμο που θα χρειαστει να σκοτωσω μεχρι και αθοους αν τελικα μπω. Αυτο που με τραβαει ειναι καθαρα οι πτυσεις και αποτερο σκοπο εχω την πολιτικη αεροπορια.. μην νομιζετε οτι πλεον εχουμε χαλασει και εμεις οι μουσικοι.. ;D

 

Αν εχεις σκοπό την πολιτικη αεροπορία βρε αδερφε και αν εχείς την οικονομική δυνατότητα βέβαια δεν πας σε καμια σχολη για πιλότους στο εξωτερικό? τι θες να μπλέκεις με στρατούς? δε λέω.. οι καλύτεροι πιλότοι είναι αυτοί της πολεμικής, αλλα η ψυχούλα τους το ξέρει τι έχουν υποστεί για να γίνουν ιπτάμενοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IBRG550 +100000000000 σε οτι λες.

Απο κει και περα διαβαζω τα γραφομενα και δε ξερω αν πρεπει να γελασω ή να κλαψω.

Αλλα μαλλον αδιαφορο με αφηνουν τα ''αερινα'' :) λογια καποιων εδω να μη χαραστηρισω.

Στο θεμα λοιπον ξανα. Μη παρεις κιθαρα για αρχη, παιξτο χαμηλων τονων και που σαι μικρε, να μη φαινεσαι ουτε συ, ουτε το ονομα σου.

Καλη επιτυχια και να παθεις οτι θες. 8)

 

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@IBRG σκεφτηκα να παω στη λουγχθανσα μιας και μενει ο πατερας μου φρανκφουρτη που ειναι η σχολη αλλα δεν μπορω να ζητησω 50 χιλιαρικα απο τους δικους μου μονο για τη σχολη(ιδιωτικη)

 

@ELIANIOS ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου