Προς το περιεχόμενο

Θα δουμε τον Richie Blackmore να ξαναπαιζει ηλεκτρικη?


pureanalog

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 64
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

...αντε και στα δικά σας οι ελεύθεροι....

 

http://candicenight.com/articles_reviews/Candiceritchierealwedding.pdf

Μάλλον προς την ηλεκτρική γκαζονομηχανή τον κόβω να γυρίζει...

-ex- grave digger................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στο site της Candice Night και τωρα προσπαθω να συνελθω. Δε ξερω, παντα κατι δε μου καθοτανε με τον Blackmore και για αυτο δεν ειχα ασχοληθει μαζι του πολυ μετα τους Purple...τωρα θα μπορω να τον θαβω αφοβα οποτε αναφερεται το ονομα του. 

Δεν σου άρεσε ο νεραιδόκοσμος?

 

 

 

 

 

Αυτή να μου το θυμηθείτε, μέχρι και...

hood-gag-blindfold-3.jpg

θα τον βάλει να φορέσει ;D

 

Χαλάλι όμως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτό το βίντεο το 1ο, ομολογεί κλοπή πνευματικής ιδιοκτησίας. Αναρωτιεμαι αν μπορει να του κανει αγωη γκανεις για αυτο και να ζητησει χρηματα (οσοι ειναι εν ζωη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Η ειλικρινής μου απορία είναι, γιατί να θέλει κάποιος να ακούσει τον Blackmore να ξαναπαίζει ηλεκτρική... Δηλαδή, ακόμα και στην ακμή του, θεωρούμε ότι πρόσφερε τόσα πολλά και πρωτότυπα στη ροκ μουσική, και, ακόμα περισσότερα, ότι έχει να προσφέρει και ο,τιδήποτε άλλο τώρα πια?

 

Αφήστε τον άνθρωπο στην ησυχία του...  ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά ηρεμήστε...έχει και μια ιστορία ο άνθρωπος!

Εμείς το ξέρουμε.Αυτός το θυμάται και το σέβεται αυτό?..?..?

 

Η ειλικρινής μου απορία είναι, γιατί να θέλει κάποιος να ακούσει τον Blackmore να ξαναπαίζει ηλεκτρική... Δηλαδή, ακόμα και στην ακμή του, θεωρούμε ότι πρόσφερε τόσα πολλά και πρωτότυπα στη ροκ μουσική, και, ακόμα περισσότερα, ότι έχει να προσφέρει και ο,τιδήποτε άλλο τώρα πια?

 

Αφήστε τον άνθρωπο στην ησυχία του...  ;D

+1000 πολύ τετριμένος για τα γούστα μου...και ας μη ξεκινήσει το battle royal III,η γνώμη μου είναι απλά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

TGL... Ντροπή...

 

Η Ελλάδα είναι μια από τις λίγες χώρες που έχει τόσους οπαδούς ο Blackmore σαν κιθαρίστας (20 χρόνια αφού "παράτησε" το ροκ...  ::)).

 

Ακόμα και για το group που τον έκανε διάσημο: αυτή τη στιγμή (και εδώ και 16 χρόνια) στους Purple παίζει ένας κιθαρίστας πολύ πιο δημιουργικός μουσικά, ασύγκριτα καλύτερος τεχνικά και με το πλεονέκτημα να μην είναι σκατοχαρακτήρας. Οπότε ναι, ειλικρινά λίγα μου λέει ο κύριος Μαυροπερισσότερος. Κατανοώ βέβαια ότι μπορεί να λέει σε πολλούς... αλλά εξακολουθώ να έχω την απορία τι θα μπορούσε να παίξει σήμερα που θα ήθελαν να το ακούσουν.

 

 

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου