Προς το περιεχόμενο

Removing the backplate gives you more gain??


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Jeff Beck παντως που δεν το εχει ριξει στα πιτογυρα και στις μπυρες αλλα ειναι χορτοφαγος και κορμαρα το αφηνει πανω.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

βεβαια συγκρινοντας τον με τους πρωτους δισκους των Floyd που ηταν στεκα ακουω μια διαφορα στους 1500 κυκλους.. ;D

 

μην ξεχναμε ο συγκεκριμενος ( GILMOUR )τα καλοκαιρια που ερχεται στο σπιτι του στην Λίνδο της Ροδου ειναι φαν μονο του ταβλιου και του ουζου και σε καμια περιπτωση δεν θελει να μιλαει για μουσικη η για τους Floyd

 

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ιδιο και ο Waters στο Πηλιο,ηταν κολλητος του μακαριτη του θειου μου :'( και δεκα χρονια δεν του ειχε μιλησει ουτε μια φορα για τους Floyd,μια φορα τον ειχα γνωρισει (επισκεπτομενος τον θειο μου) και του ειχα βαλει PF & μονο που δε με πλακωσε στο ξυλο.."βγαλε αυτες τις αηδιες και βαλε απο την πραγματικη μουσικη που ακουει ο Βασιλης"   ;D μου ειχε πει (ο θειος μου ειχε μια τεραστια δικσοθηκη κλασσικης μουσικης)  

 

Παντως το 2008 τον ειχα πετυχει να πινει τσιπουρα (στις 12 το μεσημερι.....) στον Καμπουρελια στη Σκιαθο και ηταν κορμαρα,ουτε ιχνος λιπους.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o Waters ειναι κλασικος ξερακιανος τον βοηθαει ο σωματοτυπος του ψιλολιγνος αγγλος ενω ο Μπαρμπας ο Δαυιδ μαλλον ο θεος τον ξερασε στην αγγλια απο λαθος για ελλαδα τον προοριζε χαχα

www.analogdesignaudio.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου