Προς το περιεχόμενο

Coconut Shred II


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το κλιπάκι το ανέβασα για να αποδείξω σε όλους τους κιθαρίστες πως θέλουν πολλά ψωμιά για να με φτάσουν και ότι με τα νέα μέτρα όυτε καν τα ψωμιά δεν θα μπορούν να αγοράσουν (προκειμένου να με φτάσουν) :o οπότε ας πουλήσουν την κιθάρα τους και ας ασχοληθούν με κατι άλλο. Αυτό το κομμάτι το έγραψα το 400π.Χ. όταν ήμουν 2 χρονών και είναι one take, επίσης όταν το έγραφα συγχρόνως χτυπούσα αυγολέμονο έκανα defrag το pc σιδέρωνα κάτι ρούχα και έλυνα σταυρόλεξα. ;D Είναι ένα πρόχειρο Clip δηλαδή σπιτικό με μπόλικη αλατορίγανη και μπούκουβο σάλτσα πικάντικη σως μαγιονέζα Super Duper. ;D Καλό είναι πριν το ακούσετε να πάτε να κανετε ασφάλεια ζωης διότι έχει παρατηρηθεί το φαινόμενο όποιος το ακούει να ανατινάζεται. Υ.Γ. Θάψτε ελεύθερα δεν πειράζει  ΜΑλλον δεν την παλέυω αλλά κάποιος πρεπει να τολμάει και ρισκάρει εδω μέσα..... και για να ανάψω λίγο τα αίματα είμαι εξωγήινος από τον πλανήτη 24382348. Φτιάρια Ready! Go!  ;D  ;D  ;D

Stevie@_-_COCONUT_SHRED_II.mp3

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο γρήγορα πιο γρήγορα παρακαλώ!! ;D Όταν θα καταφέρουμε να παίζουμε πιο γρήγορα απο το ρυθμό δειγματοληψίας της κάρτας ήχου τότε και μόνο τότε θα καταξιωθούμε σαν κιθαρίστες!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε παιδιά 100 το είδαν οι 50 το κατέβασαν και ένας μόνο έκανε Comment??????

Η αναλογία αποδεικνύει ότι είμαι καλύτερος ακόμα και απο τον Steve Vai.  :P

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σταυρολεξα σου μαλλον ηταν σκανδιναβικα.. ;)

ωραιος στο παιξιμο..πολυ μπροστα ομως στην μιξη !! παρα πολυ μπροστα!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τhanx guys για τα καλά λόγια,έπρεπε να την χαμηλώσω αλλά αυτό το χα γράψει πριν πόσα χρόνια και ο σκληρός που είχε το project μέσα πήρε το τραίνο για το χωριό Bad Sector...  άσε... μεγάλο story...

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Woooooooow! Πολύ καλό παίξιμο! Θα σταθώ ιδιαίτερα στο γεγονός ότι είσαι από τους ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ στην Ελλάδα που τα υπερηχητικά τους σόλο ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΚΑΘΑΡΑ!!!!!

Κατά τα άλλα καλά έκανες και έχεις δυνατά την lead κιθάρα στη μίξη διότι αυτό πιστεύω ότι θέλεις να φανεί σ' αυτό το demo και όχι το backing track. Σαφώς βέβαια δεν είναι για δίσκο, όμως αν μπορείς και συνθέτεις εκτός από shreds και άλλα πράγματα πιο αργά, πιο μελωδικά και πιο "ομαδικά" τολμώ να πω ότι είσαι ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ κιθαρίστας...

 

Μπάϊ δε γουέϊ, γ@μ@το κάρμα!!!

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχυδάκτυλος και χεράς είσαι, αυτό μπορώ να το πω μετά βεβαιότητας.

Εκείνο που δεν μου έδωσες να καταλαβω, μουσικός είσαι?.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος o παίχτης........

Είσαι γρήγορος ρε Stevie.

 

Σε ευχαριστώ πολύ γιατί κι εγώ έψαχνα ένα απλό κομμάτι για "ζέσταμα" στο μπάσο.

Το πάω λίγο πιο γρήγορα αλλά εντάξει, δεν τρέχει.....

Χωρίς πένα πάντα.

 

Και πάλι thanks

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου