Προς το περιεχόμενο

Coconut Shred II


Stevie@

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίος! Και από τεχνική, και από ήχο, και από μελωδίες (είχα καιρό να ακούσω shredding με μελωδία...)

 

 

[fun mode on]

 

Δύο απορίες:

1) Πού είναι οι καρύδες;

2) Είναι με κλασσική κιθάρα παιγμένο;

 

[fun mode standby ;)]

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!!  ;D

φίλε relayer θα συμφωνήσω μαζί σου περι μελωδικό και πιο αργό, δεν έχω κάνει μόνο αυτό βέβαια, το συγκεκριμένο το ξέθαψα πρόσφατα επειδή είναι το κάτι διαφορετικό από τις μπαλάντες τα blues και το mature παίξιμο που ανεβάζουν σε κλιπάκια & μπράβο στα παιδιά, απλά είπα να το ανεβάσω. Αν θες σοβαρά και αντικειμενικά την αποψή μου, παπαρίτσες παίζω αλλά μ'αρέσει το κομμάτι γιατί έχει κάτι... δεν μπορώ μετά από 2-3 χρόνια που το έγραψα να προσδιορίσω τι αλλά έχει ένα κομμάτι τρέλας και δίψας που νοσταλγώ στο παίξιμο μου σήμερα που & που. :-\

 

@audiokostas τι thanx ρε συ? δεν έκανα κάτι πάντως thanx για το thanx(το δικό σου)  ;D

 

@Nestoras σοβαρά αν το λες όχι δεν είμαι μουσικός. Είμαι ο Soloman ΚG 5000.  ;D :P ;D

 

@VietMan Thanx man. ;D

 

@dmilo Καταρχάς ευχαριστώ,

 

[fun mode on]

 

1)τις έφαγα γιατί πεινούσα..

2)Οχι με midi φλογέρα  ;).

 

[fun mode off]  ;D

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

****αει το μπουκοβο στο σουβλακι αλλα αντε να το βρεις στην Αθηνα.

 

Ωραιο χαβαλατζιδικο κομματι σολο, μου αρεσαν κυριως οι alternate picked φρασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σωστός φίλε... ;)

 

shredding με μελωδία και πάνω απ'όλα έντονο (και αρεστό σε μένα) προσωπικό ύφος...

 

...άλλη μια περίπτωση που κοιτιέμαι στον καθρέπτη και λέω "μεγάλε ούτε σε τρεις ζωές"!!! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΤΩ ΟΙ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ,ΘΑΝΑΤΟΣ ΣΤΟ SHREDDING.

ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΠΑΛΛΑΧΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΕΓΩΙΣΤΕΣ,ΕΠΙΔΙΞΙΟΜΑΝΕΙΣ ΚΙΘΑΡΙΣΤΕΣ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΥΠΕΡΗΧΗΤΙΚΑ ΜΑΧΗΤΙΚΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ.

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΟ ΤΟ CLIP ΣΟΥ STEVIE.....Σ΄ ΑΓΑΠΑΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια ρε παιδιά..  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D Και γω σ'αγαπάω τσακπινογαργαλιάρη ζουζουνιάρη dittohed. Χαχαχαχαχαχαχα θεός...

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου