Προς το περιεχόμενο

Studio Monitor MS-40 vs AV-40


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγαινε στην Behringer.Εχει αποδειξει καιρο τωρα οτι στα χαμηλα κονδυλια εξοπλισμου ηχου εχει το μεριδιο αγορας.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγαινε στην Behringer.Εχει αποδειξει καιρο τωρα οτι στα χαμηλα κονδυλια εξοπλισμου ηχου εχει το μεριδιο αγορας.

Προς τα εκεί κλείνω, αν και δε σου κρύβω οτι μέχρι πριν απο λίγες μέρες είχα κολλήσει στα AV40 (δεν ξέρω γιατί), αλλά με το που είδα τα behringer κόλλησα...έξού και το παρόν θρέντ ;D :-\

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από αυτά τα δύο θα σου πρότεινα maudio γιατι τα έχω ακουσει συγκριτικά. Ομως επίσης έχω ακούσει τα TASCAM VL-A4 τα οποία είναι απείρως καλύτερα και νομίζω ότι καλύτερο (μεγάλα λόγια αλλά ειναι ηχειάρες) σε αυτή την κατηγορία και με μπόλικα db παραπάνω.

 

http://www.musicorama.gr/eshop/product_info.php?products_id=5583

 

Να ξεκαθαρίσω επίσης ότι προτείνω maudio γιατι η behringer κοιτάω πιο πολύ τον αρεστό ήχο, αν τα θες για μουσική ακρόαση απλά και χαλαρωση σαφως και τα behringer ειναι μια χαρα. Απο τα τρία τα tascam είναι τα πιο "μονιτορ".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

παράγγειλα κάποτε τα berniger ''μολις φτασανε ήθελα να τα σπάσω'' ότι χειρότερο έχω ακούσει ποτέ σε ηχείο (ουτε καν σε studio monitor) ήμουν τυχερός που τα δέχτηκαν πίσω και πήρα τα tascam av l5 και είμαι πολυ ικανοποιημένος!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου