Προς το περιεχόμενο

Antoine Dufour - To Run in a Dream (ο παίχτης)


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δε με πιάνει ύπνος απόψε ορίστε ένα βιντεάκι με τον Antoine. Δεν έχω να πω πολλά λόγια. Παιχτικά και συνθετικά (για να μη ξεχνιόμαστε) είναι πολύ ψηλά. Οι συνθέσεις του για μένα, αν και φαίνονται καμιά φορά πολύ τεχνικές, είναι πολυ εγκεφαλικές και συναισθηματικές. Και για τους φίλους της ηλεκτρικής (ξέρω είστε πολλοί), ορίστε τα εφε που μπορεί να κάνει μία ακουστική χωρίς πεταλάκια.

Είναι επισης φοβερή η τεχνική του δεξιού του χεριού.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την τεχνικη  :o :o :o :o ... δε θα τη σχολιασω καθολου , ακομα μαζευω τα σαγωνια μου και ειμαι και ηλεχτρικος!

Το κομματι ειναι πανεμορφο!!!!!

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ολο το παρεακι (Andy, Don, Antoine) ειναι αξιοζηλευτοι παιχτες...

Ενα καλο κινητρο η για να ξεκινησεις η για να παρατησεις την κιθαρα

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Τσεκάρετε οπωσδήποτε το Existence. Πανέμορφο album!!

+1000000!!!

Καλα ολο το παρεακι (Andy, Don, Antoine) ειναι αξιοζηλευτοι παιχτες...

Ενα καλο κινητρο η για να ξεκινησεις η για να παρατησεις την κιθαρα

Και για να γίνεις καλύτερος αν ήδη ασχολείσαι με την ακουστική. Κάθε φορά σου δείχνουν ότι τα όρια του οργάνου είναι πολύ πάνω από αυτό που έχεις φανταστεί εσύ και αυτό μπορεί να σε βοηθήσει να ανέβεις ένα βήμα παραπάνω (ή να γίνει μπούμεραγκ και να απογοητευτείς τελείως με τον εαυτό σου, όπως ανέφερες)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απογοητευομαι ευκολα - το ξεπερασα αυτο το σταδιο - αν και απεχω πολλα χιλιομετρα απο αυτη την κλαση.

Μαλιστα με ενα φιλαρακι βαλαμε μπρος το ebon coast εδω και κατι μηνες κ ακομα το παλευουμε :)

Ελπιζω να το ανεβασουμε καποια μερα πριν ασπρισουν τα μαλλια μας

Hi!! I'm Paul from guitar world!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν απογοητευομαι ευκολα - το ξεπερασα αυτο το σταδιο - αν και απεχω πολλα χιλιομετρα απο αυτη την κλαση.

Μαλιστα με ενα φιλαρακι βαλαμε μπρος το ebon coast εδω και κατι μηνες κ ακομα το παλευουμε :)

Ελπιζω να το ανεβασουμε καποια μερα πριν ασπρισουν τα μαλλια μας

Δεν εννοούσα εσένα γενικά μιλούσα, σαν παράδειγμα :)

Πάντως χαίρομαι που ασχολούνται κάποιοι με αυτό το είδος, έχω γενικά την αίσθηση ότι δεν είναι πολύ δημοφιλές στη χώρα μας. Ελπίζω να βγω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου