Προς το περιεχόμενο

spam? τι να κάνει κανείς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Alex: Αυτό που έχω ακούσει γενικά είναι με πιάνα... Δεν ξέρω κανέναν που να του έχει συμβεί, αλλά αγοράζει ένα πιάνο, και σου στέλνει παραπάνω λεφτά, γιατι του έχει ξεμείνει η επιταγή (5000$ ενώ το πιάνο είναι στις 3000$). Του στέλνεις το πιάνο και τα ρέστα, και μετά η επιταγή είναι ακάλυπτη.

 

Αν με ρωτήσεις, μπαρούφα μου ακούγεται... Στο κάτω κάτω, πιάνο εγώ δε δίνω με επιταγή... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Alex: Αυτό που έχω ακούσει γενικά είναι με πιάνα... Δεν ξέρω κανέναν που να του έχει συμβεί, αλλά αγοράζει ένα πιάνο, και σου στέλνει παραπάνω λεφτά, γιατι του έχει ξεμείνει η επιταγή (5000$ ενώ το πιάνο είναι στις 3000$). Του στέλνεις το πιάνο και τα ρέστα, και μετά η επιταγή είναι ακάλυπτη.

 

Αν με ρωτήσεις, μπαρούφα μου ακούγεται... Στο κάτω κάτω, πιάνο εγώ δε δίνω με επιταγή... ;)

 

αυτο ειναι εντελως αλλο πραγμα!

την παταει ο ιδιωτης!

(αν υποθεσουμε πως καποιος ειναι τοσο χαζος για να στειλει και ρεστα πριν καν εχει παρει τα χρηματα του.)

ενω σε αυτο που ειπε ο φιλος παραπανω, την πατησε η τραπεζα και καταλαβε το λαθος της μερικους μηνες μετα!

(δεν παιζει με τιποτα....ξεχαστε το!!)

 

αντε μην ποσταρω για εκεινο τον φιλο μου που εκανε σεξ με μια που γνωρισε σε ενα μπαρ και μετα ξυπνησε χωρις νεφρα στο ξενοδοχειο............ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

 

 

το βλεπω να χωριζει στα δυο το θεμα και να καταληγει στην παιδικη χαρα με τιτλο''σπαμ και ουρμπαν λετζεντς''! ;D

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντε μην ποσταρω για εκεινο τον φιλο μου που εκανε σεξ με μια που γνωρισε σε ενα μπαρ και μετα ξυπνησε χωρις νεφρα στο ξενοδοχειο............ :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

 

Ωχ! Τον ξέρω και εγώ αυτόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλο παιδι......αλλα αταστο.....!

Γιατί δεν την πήγε σπίτι του ώστε μετά να την διώξει? :P

 

η βικυ εχει αιφοουν! ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Ποιά είναι η Βίκυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η Βίκυ?

...και γιατί έχει ΙPhone? Δεν διαβάζει τα άπαντα του Μπίχλα...ότι τα καλά κορίτσια ΔΕΝ πρέπει να έχουν Iphone? ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί δεν την πήγε σπίτι του ώστε μετά να την διώξει? :P

γιατι αν ηταν σπιτι του, δεν θα μπορουσε να του κλεψει τα νεφρα!

ασε που το πιο πιθανο ειναι πως δεν θα χε τοσο παγο για να τον κρατησει στη ζωη μεσα στην μπανιερα....!

 

Ποιά είναι η Βίκυ?

α, νομιζα πως ειχατε γνωριστει!

 

...και γιατί έχει ΙPhone?

γιατι της το εχω κανει δωρο εγω....! :)

 

Δεν διαβάζει τα άπαντα του Μπίχλα...ότι τα καλά κορίτσια ΔΕΝ πρέπει να έχουν Iphone? ...

ποιος σου πε πως ειναι καλο κοριτσι? ;D

 

 

αφηστε με ρε!

με κανετε να κανω χαβαλε και θα μπει να με κατηγορησει ο σερ στιφλει πως ειμαι ακυρος σε ολα τα ποστ μου.....!

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου