Προς το περιεχόμενο

spam? τι να κάνει κανείς;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

εεεε λοιπον!

 

Όπως πάντα, με τις πόντιες ιδέες μου. Πλέον κρεββατομένος μιά βδομάδα and counting (γόνατο... remember?) έχω αρχίσει να βαριέμαι αφόρητα.

 

Και, τέλος πάντων, τον τελευταίο καιρό λαμβάνω mail από ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ εταιρίες, που έχουν το τηλέφωνο, και όλα. Αδαμ & Εύα, Λαζαρίδης εκτυπώσεις κι εγώ δεν ξέρω τι. Δεν είναι 100% το κλασσικό σπάμ, αλλά μου έχουν σπάσει... τα νεύρα.

 

Λέω λοιπόν, να στήσω ένα σύστημα στον λάπτοπ και να τους ηχογραφήσω ενώ παίρνω τηλέφωνο. Φυσικά θα τους ενημερώσω ότι "για την καλύτερη εξυπηρέτησή ΜΟΥ, η κλήση  αυτή ενδέχεται να ηχογραφείται!" ή κάτι τέτοιο.

 

Αναρωτιέμαι πως θα αντιδράσουν.

 

Και τέλος πάντων, όταν λαμβάνεις σπαμ από τον Άραβα ή το pennis enlargement απλά το γράφεις, αλλά σε αυτές τις περιπτώσεις μου φαίνεται... πιο λογικό να κάνει κανείς κάτι, από το να αδιαφορήσει. Τι λέτε εσείς; Άλλες προτάσεις; Ιδέες; Κάτι που κάνατε ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 56
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Χμμ λέγοντας τους ότι τους ηχογραφείς δεν νομίζω να αντιδράσουν με αρνητικό τρόπο αρκει να σε καταφέρουν να πάρεις αυτό που πουλάνε. Δηλαδή πρήξιμο στο τετράγωνο, και θα σε μείνει και το πρήξιμο ηχογραφημένο.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμμ λέγοντας τους ότι τους ηχογραφείς δεν νομίζω να αντιδράσουν με αρνητικό τρόπο αρκει να σε καταφέρουν να πάρεις αυτό που πουλάνε. Δηλαδή πρήξιμο στο τετράγωνο, και θα σε μείνει και το πρήξιμο ηχογραφημένο.

Και μετά ανέβασε και τα κλιπάκια, να ακούσουμε την ποιότητα του τηλεφώνου σου ;D ;D ;D

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετά ανέβασε και τα κλιπάκια, να ακούσουμε την ποιότητα του τηλεφώνου σου ;D ;D ;D

 

XAXAXAXA, απίστευτο!!! Φαντάζεσαι?

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζονται νεύρα και καυγάδες, για κακοπληρωμένους υπαλλήλους πρόκειται που κάνουν μια εντελώς άχαρη δουλειά εκτελώντας εντολές...

 

ψυχραιμία +  "δεν ενδιαφέρομαι, μη με ξανακαλέσετε, χαίρετε!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν χρειάζονται νεύρα και καυγάδες, για κακοπληρωμένους υπαλλήλους πρόκειται που κάνουν μια εντελώς άχαρη δουλειά εκτελώντας εντολές...

 

ψυχραιμία +  "δεν ενδιαφέρομαι, μη με ξανακαλέσετε, χαίρετε!"

 

Συμφωνώ και επαυξάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω περήφανος, ποτέ δεν μου έχει έρθει διαφήμιση για penis enlargement 8) ;D

Πάει από μια ηλικία και μετά...εμένα να δείς τι έρχεται ::) ::)

Έλα μου που από αυτή την ηλικία και μετά...δεν το χρειάζεσαι!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου