Προς το περιεχόμενο

another Robben Ford impro? (jazzjoker/gregg)


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστούμε και να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι συμφωνώ με τον οδιοΚώστα τουτέστιν προτιμώ το σόλο του Γρηγόρη τώρα που το ξανάκουσα. Βέβαια, προς την υπεράσπισή μου, να πω ότι διανύουμε περίοδο αβεβαιότητος και ο κόσμος, μη θέλοντας να κάνει κινήσεις στο άγνωστο, επιστρέφει σε γνώριμα μονοπάτια (και άλλες δικαιολογίες) :)

 

Όσο για τα μουσικά μονοπάτια και τις μελοδικές μινόρε, θα σας γελάσω. Κάθομαι να ακούσω να δω τι γίνεται εκεί χάμω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστεύω πάντως οτι στο συγκεκριμένο είσασταν και οι δύο λιγάκι κατώτεροι των προσδοκιών*...(το λέω βέβαια γιατί ξέρω πάνω-κάτω πως παίζετε συνήθως...)

 

Ένιωθα οτι σε αρκετά σημεία τα σόλος δεν γκρούβαραν μαζί με το κομμάτι...

 

Don't get me wrong... :)

Αυτό δεν σημαίνει οτι εγώ θα τα έπαιζα καλύτερα, μπορεί να έπαιζα πολύ χειρότερα στο συγκεκριμένο, απλά λέω πως μου ακούστηκε... ;) :)

 

 

 

...και κάτι που δεν θα βαρεθώ ποτέ να σχολιάζω όποτε ανεβαίνει "τέτοιο" κλιπ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Stereophonic_sound  ;D

 

 

*έτσι, για να μη λέει ο Audiokostas ότι φαίνεται αυτός ο κακός!  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks για τις απαντησεις σας παιδες!

 

Longshadow μετα απο μερικες ακροασεις, σκεφτηκα το ιδιο σχετικα με τα σολο και το groove (πιασε κοκκινο)

 

thanks και παλι παιδια.

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου