Προς το περιεχόμενο

another Robben Ford impro? (jazzjoker/gregg)


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ετοιμασαμε με τον Jazzjoker μετα απο προτροπη μου 2 σολο σε ενα τρακ του R.Ford που βρηκα μεσα στα σκληρο μου...  

 

Hope you enjoy :)

 

solos_on_robbens_track.mp3

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμορφα, μελωδικά και τα δύο.

Απλώς ήταν κανα δυο στιγμές στου JJ το σόλο που ένοιωσα μια αβεβαιότητα, σα να μην ήταν  σίγουρος πως ήθελε να κινηθεί και να κλείσει την φράση και κατέφευγε σε "γνωστά του" μονοπάτια. Η "πάσα" για το δεύτερο σόλο ήθελε μια καλύτερη "συμφωνία".

Αλλά ήταν ωραίο.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μπράβο μάγκες! Θέλω κι'εγώ, ζήλεψα!  :P

 

Άντε να οργανώσουμε το επόμενο Noiz Jam σε Ford/Carlton μονοπάτια... ο Αρχηγός θα είναι ο πρώτος που θα ψηθεί!  ;) ;D ;D

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ήταν αυτό που λέμε : παίξιμο σφραγίδα και απο του δυό... όσο έχω προλάβει να σας παρακολουθήσω , δε θα σας μπέρδευα με τίποτα . ;)

 

μου άρεσαν και τα δύο εξίσου.

 

αλήθεια αυτά να μονοπάτια του jazz τι είναι ? .... έτσι να μελετάμε κι εμείς λίγο ρε παιδί μου.

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιοι και οι δυο...........με μια ελαχιστη προτιμηση στο πρωτο σολο.............μου αρεσε αρκετα..............αλλα και του ΓΡΗΓΟΡΗ μια χαρα.............ωραια πρωτοβουλια...........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε πείτε και καμιά κουβέντα που σας πιάσαν όλους σας τα μέλια και φαίνομαι εγώ ο κακός.....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλήθεια αυτά να μονοπάτια του jazz τι είναι ? .... έτσι να μελετάμε κι εμείς λίγο ρε παιδί μου.

Μελετάμε?

Ρε πείτε και καμιά κουβέντα που σας πιάσαν όλους σας τα μέλια και φαίνομαι εγώ ο κακός.....

Δεν φαίνεσαι κακός αλλά είσαι, αλλά ωραίος κακός.

 

Ωραίο, και σαν ιδέα και παίξιμο. Αν θα 'πρεπε να ξεχωρίσω? Ο Γρηγόρης είναι πιο κοντα στα γούστα μου.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου