Προς το περιεχόμενο

Καμια ιδεα για διπεταλο???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά τα demon ,iron cobra,speed cobra,eliminator..... κτλ αλλά την αίσθηση των AXIS δεν την έχουν. Όσο για τα gibraltar μια χαρά είναι αλλά άμα χρειαστείς κανά εξάρτημα την έκατσες ενώ με tama ή  pearl δεν έχεις πρόβλημα. Ακόμα και για παλιότερα μοντέλα δεν έχεις πρόβλημα.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Gibraltar δεν υπάρχει πλέον αντιπροσωπεία στην Ελλάδα παρ όλο που είναι φτηνά και καλά.

Τώρα όσο για τα direct drive είναι βασικά τί σε βολεύει καλύτερα. Εμένα ας πούμε παρ όλο που με axis μπορώ να παίξω πιο γρήγορα, η γενικότερη αίσθηση δεν μου πολυταίριαξε κ γι αυτό προτιμώ με αλυσίδα. Θεωρώ δηλαδή πως πρέπει να υπάρχουν και οι 2 επιλογές στην αγορά για να μπορεί κανείς να επιλέξει.

Επίσης ο συμφορουμίτης μας ρωτάει για σχετικά οικονομική λύση, δεν πρέπει να του δώσουμε την εντύπωση πως αμα δε τα σκάσει δε θα μπορεί να κάνει τη δουλειά του. Εξ άλλου είναι το πόδι όχι το πετάλι που κάνει τη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη στιγμη που δεν ειναι direct drive δε θα χτυπήσει καμια Axis...σχεδιασανε ολοκληρο πετάλι και δε μπηκαν στο κόπο να κάνουν μοντα και για direct drive?

 

Κοιταξε και εγω γουσταρω direct drive...

Αλλά δεν τολμω να υσχυριστώ οτι το direct drive Μονο φτανει για ένα γρηγορο πενταλ...

Είναι πολλά πραγματα που κατά την αποψή μου κάνουν το Axis γαμω τα πετάλια...

Βασικα μου άρεσε το footboard στο speed cobra...

Και εμένα μου έκανε εντύπωση...no direct drive...

Πιστευω οτι δν θα έχει και καμιά τραγική διαφορα με το iron cobra...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά τα demon ,iron cobra,speed cobra,eliminator..... κτλ αλλά την αίσθηση των AXIS δεν την έχουν. Όσο για τα gibraltar μια χαρά είναι αλλά άμα χρειαστείς κανά εξάρτημα την έκατσες ενώ με tama ή  pearl δεν έχεις πρόβλημα. Ακόμα και για παλιότερα μοντέλα δεν έχεις πρόβλημα.  ;)

 

Πως και υπερασπίζεσαι τα AXIS?

Πιστευα πως είσαι ήδη κάτοχος demon...

Ειλικρινά η Pearl το καλύτερο service στην χώρα που ζούμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και υπερασπίζεσαι τα AXIS?

Πιστευα πως είσαι ήδη κάτοχος demon...

Ειλικρινά η Pearl το καλύτερο service στην χώρα που ζούμε...

Ουδείς τέλειος.......
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διπεταλο,ε?...

 

Οριστε:

 

( χωρις καθολου ορθοπεταλο και ταλαιπωριες,βουρ μονο downhill...)

 

;D ;D ;D

Caliber_45_4a02c6ae4cfd6.jpg.57eb861ee5d207c5c242db4f2b76d72f.jpg

ΔΕΝ αναλαμβανω εργασιες!Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου