Προς το περιεχόμενο

Spector basses


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εριχνα μια ματια στα Spector και ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει κανενας κατοχος εδω να μου μεταφερει μια γνωμη για αυτα..Ποιο μοντελο θα προτεινατε και ποια η γνωμη σας γενικοτερα?Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή κάποτε είχα κι εγώ την ίδια απορεία,ρώτησα κάτι γνωστούς,οι οποίοι μου είπαν πολύ καλά λόγια...Γενικότερα μου τα χαρακτήρισαν ως "Metal Basses" και πολύ κοντά στα Warwick..Δεν ξέρω βέβαια κατα πόσο ισχύει μιας κι εγώ προσωπικά τα έχω δει μόνο στον Θωμά!Αυτά στο περίπου...

 

Σύμφωνα με το επίσημο site πάντως δεν πρέπει να έχει αντιπροσώπους εδώ Ελλάδα...

 

http://www.spectorbass.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την αίσθηση πως οι τιμές που έδινε οτι ειχε την αντιπροσωπεία ήταν κάπως εεεε τσιμπημένες οπότε από κάποιο σημείο κι έπειτα απλώς η πελατεία υποχώρησε. Και αν κρίνω πως απο κει που φερνε MTD , Spector και Ritter  στο site του έχει πλέον Squire μάλλον κάτι δεν πήγε και πολύ καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Για να μην ανοίγω άλλο θέμα άδικα, να ρωτήσω:

Αντιπροσωπία της Spector εδώ στην Ελλάδα? (διάβασα παραπάνω ότι μέχρι πέρυσι δεν υπήρχε κάποιος).

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου