Προς το περιεχόμενο

Larry Mullen Jr - U2 drummer


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσει πολυ ο τροπος που χρησιμοποιει το floor tom αριστερια διπλα στο ταμπουρο και πως τονιζει τα κομματια .Σταθερη αξια θα ελεγα και χαμηλων τονων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον επειδη τον προσεχα πολυ στη συναυλια μου εκανε εντυπωση (οπως ανεφερε καποιος αλλος εδω) το ποσο συγκεντρωμενος ηταν σε αυτο που εκανε.Εκει βραχος, σα ρομποτ με ελαχιστες κινησεις του κεφαλιου και η υπερενταση και προσπαθεια ζωγραφισμενη στο προσωπο του !

 

Ακριβως το αντιθετο απο τον Tommy Lee  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον επειδη τον προσεχα πολυ στη συναυλια μου εκανε εντυπωση (οπως ανεφερε καποιος αλλος εδω) το ποσο συγκεντρωμενος ηταν σε αυτο που εκανε.Εκει βραχος, σα ρομποτ με ελαχιστες κινησεις του κεφαλιου και η υπερενταση και προσπαθεια ζωγραφισμενη στο προσωπο του !

 

Ακριβως το αντιθετο απο τον Tommy Lee  ;D ;D

Παντα ετσι ειναι.Focused και επαγγελματιας 100%.Ανεκφραστος και συγκεντρωμενος.Αλλα ωρες ωρες νομιζω οτι δε το διασκεδαζει καθολου.Λιτος αλλα τοσο γεματος παντα και COOL!

τι θα γινει με εκεινο το διπεταλο?  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου