Προς το περιεχόμενο

Bon studio και τιμολογιακή πολιτική


psilosm2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα επαναλάβω, η δική μου πισίνα είναι πίο φτηνή από μια καλή Αlfa Romeo...ή το Seat του Studio 54 ;)

 

μια καλή ή κακή άλφα ρομέο είναι γνωστή στο κράτος μέσω εφορίας ή έστω υπουργείου μεταφορών

 

μια πισίνα συχνά δεν είναι...  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 181
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

μια καλή ή κακή άλφα ρομέο είναι γνωστή στο κράτος μέσω εφορίας ή έστω υπουργείου μεταφορών

 

μια πισίνα συχνά δεν είναι...  ;)

Προφανώς, αλλά η καλή ή κακή άλφα ρομέο μπορεί να ανήκει σε offsore (όπως τα σκάφη)...επίσης μια customshop πάει αδήλωτη...Νέστορα...έχεις δηλώσει τις κιθάρες? ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλος είμαι "δηλωμένος", τζάμπα βενζίνη θα κάψουν με τα ελικόπτερα ;)...θα επαναλάβω, η δική μου πισίνα είναι πίο φτηνή από μια καλή Αlfa Romeo...ή το Seat του Studio 54 ;)...παίζεται να κοστίζει όσο οι customshop του Νέστορα...

Συμφωνώ και προσωπική άποψη είναι οτι κακώς θεωρούνται είδος πολυτελείας οι πισίνες(όπως ήταν κάποτε τα μουσικά όργανα).

 

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ και προσωπική άποψη είναι οτι κακώς θεωρούνται είδος πολυτελείας οι πισίνες(όπως ήταν κάποτε τα μουσικά όργανα).

Συμφωνώ.

Είδος πρώτης ανάγκης θα πρέπει να γίνει.

Κυναίγειρε, είσαι καλός διαφημιστής ρε συ τελικά και δε στο χα.

Σε λίγο θα τσοντάρουν τα παιδιά και για την επέκταση και τα γεφυράκια της ρε συ.

Για το κακόμοιρο το σκυλί σου ρε γαμώτ ....

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, στην πραγματικότητα, την πληρώνουν οι έχοντες πισίνες, απλώς επειδή δεν μπορούν να τις κρύψουν. Οι ελεγκτικοί μας μηχανισμοί όπως και η συνείδηση του Έλληνα φορολογούμενου πολίτη δεν έχουν αλλάξει πολύ από την Τουρκοκρατία.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ.

Είδος πρώτης ανάγκης θα πρέπει να γίνει.

Κυναίγειρε, είσαι καλός διαφημιστής ρε συ τελικά και δε στο χα.

Φαντάζομαι ότι συμφωνείς ότι και τα κράνη της μηχανής είναι είδος πολυτελείας... ;)

Όλα είναι θέμα απλής λογικής και λογιστικής...εάν κάποιος αυτή τη στιγμή (ο Superfunk ας πούμε :D...) έχει κιθάρες ισόποσες με την αξία της πισίνας μου...εγώ έχω είδος πολυτελείας και ο Sf δεν έχει? Εγώ φορολογούμαι και εκείνος όχι? Εγώ είμαι πιο πλούσιος και εκείνος όχι?

 

Πάντως, στην πραγματικότητα, την πληρώνουν οι έχοντες πισίνες, απλώς επειδή δεν μπορούν να τις κρύψουν. Οι ελεγκτικοί μας μηχανισμοί όπως και η συνείδηση του Έλληνα φορολογούμενου πολίτη δεν έχουν αλλάξει πολύ από την Τουρκοκρατία.

Αυτό θέλω να πώ και εγώ...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω θέμα με τη μέση μου και ο γιατρός προτείνει κολύμπι 12 μήνες το χρόνο σε πισίνα εγγυημένης καθαριότητας (μην πάω από κάνα βακτήριο), τα ταμεία καλύπτουν πισίνα;;;

 

ΣΦ μη σπεύσεις, είμαι βέβαιος πως τα γερμανικά ταμεία καλύπτουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρατάνε πισινή οι έχοντες πισίνα ή έχουν τον πισινό τους εκτεθειμένο;

 

Τουλάχιστον εγώ για να μην έχω το κεφάλι μου εκτεθειμένο έβαλα στο κεφάλι μου πισίνα και πάω να φάω σούσι σουβλάκι............. στο Βερολίνο πάντα.

 

Π.τάνα ανέχεια........ πιάσε Τζένη τη custom να παίξω ένα blues.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω θέμα με τη μέση μου και ο γιατρός προτείνει κολύμπι 12 μήνες το χρόνο σε πισίνα εγγυημένης καθαριότητας (μην πάω από κάνα βακτήριο), τα ταμεία καλύπτουν πισίνα;;;

Σκέφτηκες να δείς κανένα άλλο γιατρό? Εμένα μου έγραψε για τη μέση, θεραπεία από Κουβανές νοσοκόμες...αλλά το ΙΚΑ δεν το καλύπτει :'(

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου