Προς το περιεχόμενο

scotty...


panka

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γούστα είναι αυτά...Με κούρασε λίγο με το πολύ tremolo. Κι ο Jeff Beck το κάνει αυτό αλλά πιστεύω καλύτερα... :wink:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γούστα είναι αυτά...Με κούρασε λίγο με το πολύ tremolo. Κι ο Jeff Beck το κάνει αυτό αλλά πιστεύω καλύτερα... :wink:

 

 

χα!!!

εγω ας πουμε για αυτο κ τρελενομαι...

ο τροπος που 'αντιλαμβανεται'την κιθαρα και χειριζεται τρεμολο.ειναι εξωπραγματικος...

απλα μοναδικος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδια ?το συγκεκριμενο αποσπασμα ειναι απαραδεκτο.ως μπλουζ παιξιμο δεν πειθει καθολου & ο ηχος ξυνει υπερβολικα...ευτυχως τον εχω ακουσει σε πολυ καλυτερες στιγμες τον Σκοτ...αλλοιως θα εβγαζα πολυ λαθος συμπερασμα...

δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ρε παιδια ?το συγκεκριμενο αποσπασμα ειναι απαραδεκτο.ως μπλουζ παιξιμο δεν πειθει καθολου & ο ηχος ξυνει υπερβολικα...ευτυχως τον εχω ακουσει σε πολυ καλυτερες στιγμες τον Σκοτ...αλλοιως θα εβγαζα πολυ λαθος συμπερασμα...

δεν μου αρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ.

 

 

ειναι guitar clinic :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την αποδεδειγμένη τεχνική ικανότητα (και, θα έλεγα, ιδιοφυία) του Χέντερσον, εμένα με κούρασε απίστευτα... :?

nd don't forget my dawg, Fixed and Consequent

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για να πω την αλήθεια δεν πολυ-ενθουσιάστηκα... Ειδικά με το 2ο video...

 

8O 8O

TIIII?ειδικα το δευτερο δεν σου αρεσε;;;

πω πω τελικα τα γουστα μας οσο κοντινα τα νομιζα οτι ειναι με εσενα ηλια και superfunk τοσο μακρινα τελικα ειναι.. :)

σε αυτα τα δυο βιντεακια το παιξιμο του απλα μαμαει!!! 8O

και superfunk πως να σε επεισε το blues παιξιμο του αφου ολο outside επαιζε... :lol: δεν νομιζω να σου αρεσει και πολυ το Outside παιξιμο ε; 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tάκη ξέρεις γενικά πόσο μου αρέσει και μένα ο Scotty :D τα videakia ομολογώ δεν τα κατέβασα λόγο συνδεσης...αλλά το προηγούμενο Σαββατοκύριακο που είχα πάει...δεν ενθουσιάστηκα κίολας...ήταν απλα καλά...αν και ήταν το project του πληκτρά...με ψιλομέτριο programing στις loopes του...ο Henderson είχε τον πρώτο λόγο...αλλά πραγματικά χίλιες φορές τα CD!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[

8O 8O

TIIII?ειδικα το δευτερο δεν σου αρεσε;;;

πω πω τελικα τα γουστα μας οσο κοντινα τα νομιζα οτι ειναι με εσενα ηλια και superfunk τοσο μακρινα τελικα ειναι.. :)

 

Ναι δε μου άρεσε...Μου φαινότανε σαν να είχε δει πολύ Jeff Beck την προηγούμενη μέρα και να πήγαινε να τον μιμηθεί (ανεπιτυχώς)...:D

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου