Προς το περιεχόμενο

Η λαμαρίνα, η λαμαρίνα όλα τα σβήνει


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα μπορεις να χρεωνεις εισητηριο, σαν extreme ride σε καποιο παρκο θα ειναι ;D ;D

 

Και την όλη εμπειρία θα μπορούσες ασφαλώς να την παρομοιάσεις με την φορολογική σταθερότητα που επικρατεί στο Ελλάντα... ;D

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 131
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ωραίο το θέμα..και ταξιδιάρικες καταστάσεις!

Το πορσε που ανέβασες φίλε μου είναι άκρως ενδιαφέρον και συγχαρητήρια για τον κόπο και την υπομονή σου!

Εμένα μου λείπει η κυρία που επισυνάπτω.ίσως αν ξαναγυρίσουν οι παλιοι καλοι καιροι,να την ξαναβρω.

20_08_2010.jpg.e38f7a43cf93b1a739f73cad19f3eb7b.jpg

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κρίμα πάντως που δεν το φερες στο Ελλάντα...Είναι ότι πρέπει για αυτόν τον -διαχρονικά- φορολογικό παράδεισο του Παπακωνσταντίνου και των προκατόχων "φωστήρων"... ;D

 

για Ελλαδα δεν κανει,οντως δεν μπορει να στριψει.. ;D,για το Βερολινο ομως οπου "στενακι" θεωρειται ενας δρομος με το πλατος της...Μεσογειων... ;D μια χαρα ειναι... ;D

 

το ζητημα ειναι οτι οταν το αγορασα ($1300 απο ενα ....γραφειο....ΚΗΔΕΙΩΝ...ηταν μαυρο με βελουδινα κοκκινα καθισματα,ηταν αυτοκινητο...συνοδειας...νεκροφορας για αυτο και το πηρα τοσο φτηνα... ;D με σκοπο βεβαια να γυρισω ανετα την Αμερικη με αυτο),η βενζινη ειχε μισο δολλαριο το ΓΑΛΟΝΙ.... & παλι με ξεπαραδιαζε...φαντασου τωρα... :) ,ΩΡΑΙΟ αμαξι παντως (μονο οποιος εχει οντως οδηγησει Cadillac  ξερει τι εννοω ;))...τελικα το πουλησα στο LA πριν φυγω για $1000....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ώπα μιλάμε για integralle original  ή απλή hf delta ?

Integralle Deltona 2.0 HF, και μάλιστα λευκη με την αυτοματη αεροτομη,αυθεντικη.Την οδηγει συνονωνοματος απο το Παγκρατι και την εχει σαν καινουρια.

Η κιτρινη που παρεθεσα ειναι απο αναβαση στα τελη Ιουλιου.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά respect  Korgious ..... άμα την ξαναπάρεις κάνε μας μια βόλτα να χαρούμε λίγο.

 

απο τα τελευταία πραγματικά αυτοκίνητα που κυκλοφόρησαν ποτέ .

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απλά respect  Korgious ..... άμα την ξαναπάρεις κάνε μας μια βόλτα να χαρούμε λίγο.

 

απο τα τελευταία πραγματικά αυτοκίνητα που κυκλοφόρησαν ποτέ .

Κωστα, ποναω οποτε την βλεπω. Μονο αυτο σου λεω.

Τα Martini αυτοκολλητα τα εχω ακομα.

:-[

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τώρα που υπάρχει σύμμαχος  νομίζω μπορούμε να αρχίσουμε κόντρα μεταξύ Ιταλόφιλων και Γερμανόφιλων . :D

 

μεγάλωσα μέσα σε μία τέτοια και έχω κάλο στο κεφάλι το παραδέχομαι ;D :

 

3035254859_4daaba8c2c_b.jpg

 

www.facebook.com/kostas.antonakopoulos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου