Προς το περιεχόμενο

S.O.S. Korg Pa-50 hard reset


marios_521

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους.

 

Έχω πρόβλημα με το Korg Pa-50.

Δεν κάνει load, save και ούτε και διαβάζει ρυθμούς στη θέση style 1.

Θέλω να του κάνω format (ή hard reset αν προτιμάτε).

 

Δυστυχώς δεν έχω διαθέσιμα τα αρχεία (5-6 δισκέτες είναι). Με το λειτουργικό σύστημα και τους preset ρυθμούς και ήχους.

 

Στο επίσημο site δίνουν μόνο για Pa-50SD.

 

Που μπορώ να τα κατεβάσω;

Καμια ιδέα;

Αύριο έχω πρόβα και ακόμα ψάχνομαι με το θέμα!

 

ευχαριστώ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

kalispera file mou eida oti ekanes format sto pa 50 an mporis na mou eksigisis pos to ekanes gia na kano kai ego sto diko mou gt exi kolisi to user 3 me tous rithmous pou eixa se mia disketa pou eixe io kai twra psaxnomai an mporis na me boithisis tha sou eimun upoxreos ......

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

1 - 2 - 3

 

Λιγάκι δύσκολο να έχει η δισκέτα ιο για το όργανο.

Ή οι ρυθμοί (τα αρχεία) είναι κατεστραμμένα ή οι ρυθμοί που κατεβάζεις από δεξιά κι αριστερά είναι ακατάλληλοι για το συγκεκριμένο όργανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

den ksero file mou alla kata ti gnomi mou einai ayto gt ti disketa ayti pou pira apo ena paidi mou eipe oti exi problima min to fortosis kai katalathos to fortosa gt den to eixa grapsi kati gia na to ksero pia itan i disketa pou eixe problima ....an exis ti kalosini na mou eksigisis an kseris kati sxetika me ayto to thema oste na to kano format kai pos ginete ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε καλώς ήρθες στην παρέα μας!  :)

Κανονισμοί

 

1. Γράφουμε ελληνικά με πεζούς χαρακτήρες ακόμα και τον τίτλο του μηνύματος. Οχι μόνιμη χρήση ΚΕΦΑΛΑΙΩΝ, όχι greeklish.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

den ksero file mou alla kata ti gnomi mou einai ayto gt ti disketa ayti pou pira apo ena paidi mou eipe oti exi problima min to fortosis kai katalathos to fortosa gt den to eixa grapsi kati gia na to ksero pia itan i disketa pou eixe problima ....an exis ti kalosini na mou eksigisis an kseris kati sxetika me ayto to thema oste na to kano format kai pos ginete ...

Εάν έχεις την καλοσύνη γράφε Ελληνικά, είναι κανονισμός του φόρουμ, καταλαβαίνουμε τι γράφεις και δεν βγάζουμε τα μάτια μας.

 

Σχετικά με αυτό που ζητάς, όταν κατεβάσεις τα αρχεία από τους επίσημους συνδέσμους που σου παρέθεσα πιό πάνω, υπάρχουν οι σχετικές - αναλυτικές οδηγίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες αργότερα...

Thanks Μανώλη, Δεν έκανα δουλειά όμως....... :'(

Ενώ όλα φαίνεται ότι λειτουργούν σωστά εν έχω ήχο...... Ξέρει κανείς αν υπαρχει τεχνική υποστήριξη για Ελλάδα; η αν υπάρχει κανας τεχνικός να ξερει απο Κρητη, (χανια κατά προτίμηση) ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου