Προς το περιεχόμενο

Δημοσιογράφοι και Γνώστες


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλά, μην κολλάμε στο κτήριο/κτίριο και στο ορθοπαιδικός/ορθοπεδικός (τα οποία αν μη τι άλλο επιδέχονται συζήτηση). Όσο διαβάζω για την "επίσκεψη του επικεφαλούς" και ακούω για το "νέο CD της Δέσποινας Βανδής", αυτά είναι ψιλά γράμματα.

 

Κρίμα για την ώρα προβολής και για το γεγονός ότι έχει αποκτήσει αναγνωρισιμότητα από τα κλιπάκια του Θέμου του οποίου οι πιο συχνοί  καλεσμένοι είναι γκλάμουρ τηλεμαϊντανοί και εκκολαπτόμενες βίζιτες.

Μπορεί να έχω κάποιες ενστάσεις για το "Στα άκρα" (κυρίως όσον αφορά κάποιες επιλογές καλεσμένων), αλλά αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα στο λάγνο βλέμμα της Βίκυς και στο χυδαίο χαμόγελο του σαπιοκοιλιά που τη "σατιρίζει" (άλλος μέγας δάσκαλος της δημοσιογραφίας αυτός), η επιλογή θα ήταν εύκολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Η πλάκα βέβαια είναι ότι έχουμε μαζευτεί σε ένα forum που πίσω από τις περσόνες μας και την ευκολία του Γκούγκλη συζητάμε ως παντογνώστες, κήνσορες, επικριτές και τιμητές των πάντων ορατών τε και αοράτων και ομαδικά "βαράμε" κάποιους άλλους που πιστεύουμε πως κάνουν το ίδιο.  ;D

 

;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

......του σαπιοκοιλιά που τη "σατιρίζει" (άλλος μέγας δάσκαλος της δημοσιογραφίας αυτός), η επιλογή θα ήταν εύκολη.

???

Έχω χάσει τεύχη.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μην κολλάμε στο κτήριο/κτίριο και στο ορθοπαιδικός/ορθοπεδικός (τα οποία αν μη τι άλλο επιδέχονται συζήτηση). Όσο διαβάζω για την "επίσκεψη του επικεφαλούς" και ακούω για το "νέο CD της Δέσποινας Βανδής", αυτά είναι ψιλά γράμματα.

Μπορεί να έχω κάποιες ενστάσεις για το "Στα άκρα" (κυρίως όσον αφορά κάποιες επιλογές καλεσμένων), αλλά αν έπρεπε να διαλέξω ανάμεσα στο λάγνο βλέμμα της Βίκυς   και στο χυδαίο χαμόγελο του σαπιοκοιλιά που τη "σατιρίζει" (άλλος μέγας δάσκαλος της δημοσιογραφίας αυτός), η επιλογή θα ήταν εύκολη.

Αυτά είναι......

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

???

Έχω χάσει τεύχη.

 

Εννοεί τον Αναστασιάδει.

 

Πάντως, πάλι το έχετε προσωποποιήσει το θέμα. Η Φλέσσα έχει μνημονευτεί πολλές φορές στο noiz (κάμετε ένα search), αλλά δεν μπορώ να παρακολουθήσω τις εκπομπές της διότι μου θυμίζει μία φιλενάδα που είχα (φοιτήτρια της Νομικής) και με εκνευρίζει. Περιμένω - κάθε φορά - με αγωνία κάποιον καλεσμένο να την αρπάξει από το μαλί και να της συντρίψει το άλικο στόμα με ένα παθιασμένο φιλί, ενώ οι κάμεραμέν θα το έχουν σκάσει από το στούντιο για να πάνε σπίτι τους και να αναθερμάνουν τη σχέση τους με τη σύζυγό τους.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω - κάθε φορά - με αγωνία κάποιον καλεσμένο να την αρπάξει από το μαλί και να της συντρίψει το άλικο στόμα με ένα παθιασμένο φιλί, ενώ οι κάμεραμέν θα το έχουν σκάσει από το στούντιο για να πάνε σπίτι τους και να αναθερμάνουν τη σχέση τους με τη σύζυγό τους.

 

απλα ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ.... :)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στατιστικούς και μόνο λόγους:

 

Το υπερβάλλον (και κατ' εμέ προσποιητό) πάθος της Φλέσσα για το θέμα/καλεσμένο με εκνευρίζει σε βαθμό που να μη μπορώ να παρακολουθήσω τα ενδιαφέροντα κατά τα άλλα θέματα της εκπομπής της. Μου δίνει την εντύπωση πιτσιρίκας που φαντασιώνεται ότι είναι κάτι παραπάνω από αυτό που είναι και συμπεριφέρεται και ανάλογα.

Βέβαια είναι έξω από τον βόθρο της ελληνικής tv.

 

Ξεχωρίζω τον Κώστα Μπλιάτκα ως ειλικρινή, ανθρώπινο και χρήσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεμπιπτόντως:

Σωστό είναι το κυβερνών κόμμα (με ω κι όχι ο)

 

λεξικό Ιδρύματος Τριανταφυλλίδη, κάτω από το λ. κυβερνώ, λήμμα αυτόνομο: κυβερνών -ώσα -ών, και με παράδειγμα: κυβερνών κόμμα

 

αλλά και λεξικό Μπαμπινιώτη, στο λ. κυβερνώ: μτχ. κυβερνών, -ώσα, -ών

 

Ωράητ, I stand corrected.

Ό,τι θυμάμαι από γλώσσα εξάλλου αφορά στα αρχαία, στα οποία και νομίζω ότι η γραφή που υπέδειξα είναι σωστή.

 

Περιμένω - κάθε φορά - με αγωνία κάποιον καλεσμένο να την αρπάξει από το μαλί και να της συντρίψει το άλικο στόμα με ένα παθιασμένο φιλί, ενώ οι κάμεραμέν θα το έχουν σκάσει από το στούντιο για να πάνε σπίτι τους και να αναθερμάνουν τη σχέση τους με τη σύζυγό τους.

 

Flessa (cougar mode activated): Μπορώ να δανειστώ το πανταλόνι σας...;

 

 

FLESA.png

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου