Προς το περιεχόμενο

απόψεις για φόρουμ


hallugi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο χέρι σου είναι :)

 

Αυτά που λέει ο hallugi είναι υπαρκτά στην αντίληψη των χρηστών του internet, αλλά εγώ νομίζω οτι κάποιες φορές γίνονται προσπάθειες για "κάτι καλύτερο". Προσωπικά, αν είχα ακριβώς την ίδια αντίληψη δεν θα συμμετείχα σε καμμία συζήτηση ούτε θα συμβουλευόμουν κάποιον τέτοιο χώρο. Αυτά για την περίπτωση που δεν θα πάμε στην παιδική χαρά όμως :)

Δεν πιστευω οτι η πλειοψηφια των χρηστων ή των posts που εχουν τα forums το οποια παρακολουθω ανηκουν στην κατηγορια  που ανεφερα.Σε μκιρη μειοψηφια αναφερομε που δεν περναει ομως απαρατηρητη.Γιαυτο και επιλεγω να συμμετεχω στις συζητησεις αν εχω κατι να πω.Τα συμβουλευομαι συχνα γιατι εχουν αρκετα αξιολογα θεματα.Απο κει και περα πιστευω ειναι στο θεμα της κρισης του καθενος το τι θεωρει αξιολογο, τι θα κρατησει απο αυτα που διαβαζει, ποσο θα ψαξει παραπανω γιαυτα που διαβαζει και σε υποκειμενικα θεματα τα forums ειναι ενα πολυ καλο μεσω ανταλαγης αποψεων

 

sorry που ειχα γραψει το ονομα του site δεν ηξερα οτι δεν επιτρεπεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου