Προς το περιεχόμενο

απόψεις για φόρουμ


hallugi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαρτάται από τον τύπο της γεννήτριας αλλά και από τον τύπο των μηχανημάτων.

Οι νέου τύπου γεννήτριες με ηλεκτρονικό έλεγχο λογικά παρέχουν σταθερή τάση - συχνότητα κ.λ.π., χωρίς αλλοιώσεις ή διακυμάνσεις. Τη σωστή απάντηση θα σου τη δώσει ο υπεύθυνος του καταστήματος που πουλάει τις γεννήτριες. Αυτοί ξέρουν καλύτερα και σίγουρα κάτι παραπάνω από εμάς.

Από την άλλη, με όλα αυτά τα Κινέζικα που κυκλοφορούν είναι να μην είσαι λιγάκι έως πολύ επιφυλακτικός; Ο άνθρωπος ζήτησε τρόπο για λύση του προβλήματός του. Εμείς απλά του λέμε ιδέες.

 

 

Eννοειτε φιλε.Δεν κατηγορησα κανεναν.Πολυ καλα κανετε εσεις που ξερετε 5 πραγματα και βοηθατε και εγω να βοηθησω ηθελα.Γιαυτο ειπα για να εχει υπ οψιν ο musicmαn οτι αυτο που ανεφερα ,ειναι απλα ενα περιστατικο που ακουσα το οποιο δεν ξερω αν ισχυει και τονησα οτι ειμαι ασχετος επι του θεματος για να μην παρει σαν δεδομενο τα λεγομενα μου.Γιατι πισω απο την ανωνιμια του internet (ειδικα στα forums) πολοι φορανε την μασκα του φωτεινου παντογνωστη και μπερδευουνε τον κοσμο χωρις λογο.Αυτο ΔΕΝ ειναι μπηχτη για κανενα post σε αυτο το θεμα.Ειμαι σιγουρος οτι οι περισοτεροι θα το εχετε παρατηρησει οχι μονο στο noiz και σε ξενα forums παντου.Εντωμεταξυ ειναι και ολοκληρη φυλη.μπενουνε διαβαζουν ο ενας την κοτσανα του αλλου, τις ανακυκλονουνε απλα για να πουνε κατι το οποιο δεν ειναι καν αποψη.Χθες σε ενα θεμα (edit) σε άλλο φόρουμ που διαβαζα ειχε κανει ενας καμια 10ρια accounts για να κραξει το fl και μετα να συμφωνει με τον εαυτο του.Με 'επιχειρηματα΄τυπου.Ειναι σκατα.Πειτε μου μια επαγκελματικη παραγωγη που εχει γινει στο fl  :o .Οι pros δουλευουνε με logic. Ακουγετε σαν nitento και ολες αυτες τις παπαρολογιες.Εχω δει τυπο να ξερει να δουλευει fl και μια χαρα ηχο εβγαλε.Εγω με λιγοτερες γνωσεις βγαζω χειροτερο στο cubase αλλα δεν κατηγορω το daw.

 

sorry για το off topic στο τελος αλλα ηθελα να το πω και δεν νομιζω οτι αξιζει να ανοιξω thread γιαυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ ειναι και ολοκληρη φυλη.μπενουνε διαβαζουν ο ενας την κοτσανα του αλλου, τις ανακυκλονουνε απλα για να πουνε κατι το οποιο δεν ειναι καν αποψη.Χθες σε ενα θεμα (edit) σε άλλο φόρουμ που διαβαζα ειχε κανει ενας καμια 10ρια accounts για να κραξει το fl και μετα να συμφωνει με τον εαυτο του.

Δηλ, γίνεται και στο δικό μας forum αυτό? Μπορεί κάποιος να γραφτει και εδώ με καμμία 10ρία διαφορετικά names?

Εκτός από τον trolley και τον salim, δεν ξέρω άλλον... :o

 

Πάμε ένα στοίχημα, ότι το θέμα θα πάει προς παιδική χαρά? ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιόλας ξέχασες τον Λαζάνη;

ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος μου... :'(

όχι μόνο δεν τον έχω ξεχάσει αλλά τον έκανα διάσημο και στο Αιγάλεω...μάρτυς μου ο Audiokostas...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κιόλας ξέχασες τον Λαζάνη;

 

 

Ο Λαζάνης δεν έχει γραφτεί στο Noiz. Δεν έχει περάσει ούτε απέξω. Μόνο 5-6 από τους χιλιάδες φανς του.

 

ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος μου... :'(

όχι μόνο δεν τον έχω ξεχάσει αλλά τον έκανα διάσημο και στο Αιγάλεω...μάρτυς μου ο Audiokostas...

 

Ο Λαζάνης είναι πανταχού παρών.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε ένα στοίχημα, ότι το θέμα θα πάει προς παιδική χαρά? ;D

 

στο χέρι σου είναι :)

 

Αυτά που λέει ο hallugi είναι υπαρκτά στην αντίληψη των χρηστών του internet, αλλά εγώ νομίζω οτι κάποιες φορές γίνονται προσπάθειες για "κάτι καλύτερο". Προσωπικά, αν είχα ακριβώς την ίδια αντίληψη δεν θα συμμετείχα σε καμμία συζήτηση ούτε θα συμβουλευόμουν κάποιον τέτοιο χώρο. Αυτά για την περίπτωση που δεν θα πάμε στην παιδική χαρά όμως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά για την περίπτωση που δεν θα πάμε στην παιδική χαρά όμως :)

Mην υποτιμάτε τη "Παιδική Χαρά"...καμμιά φορά υπάρχουν εκεί συζητήσεις, σοβαρότερες από των κανονικών θεμάτων

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η υπογραφή μου προς απάντησή σας. Είναι πιο σύντομη και περιεκτική και εδώ, on-topic.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου