Προς το περιεχόμενο

Ελαφρά Μουσική (EU13)


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σιγά μην δεν το άνοιγα...

 

Θαμπωμένος από την μεστότητα του βίντεο της ελληνικής συμμετοχής (η οποία εξακολουθώ να πιστεύω ότι πρέπει να κοπεί αύριο), έκατσα και άκουσα/είδα όλα τα τραγούδια, προκειμένου να μπορώ να σας πω με πάσα βεβαιότητα ότι αυτό είναι το καλύτερο, πάντα στα πλαίσια του συγκεκριμένου διαγωνισμού:

 

 

Το αφιερώνω ως συνήθως στον audiokostas, αλλά ειδικά φέτος και στους samy paraga, nestoras, yameth.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω  παλι πιστευω οτι το δικο μας ειναι κλασεις ανωτερο...εχω βαρεθει αυτο το συνδυασμο ωραιο μ@@νι- χαζοποπ αισθητικη...πιστευω και οι εμπλεκομενοι το εχουν βαρεθει πιο πολυ...φωτεινη αποδειξη το περσινο, για μενα ,αριστουργημα!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω  παλι πιστευω οτι το δικο μας ειναι κλασεις ανωτερο...εχω βαρεθει αυτο το συνδυασμο ωραιο μ@@νι- χαζοποπ αισθητικη...πιστευω και οι εμπλεκομενοι το εχουν βαρεθει πιο πολυ...φωτεινη αποδειξη το περσινο, για μενα ,αριστουργημα!

 

Και εγώ τον έχω βαρεθεί το συνδυασμό. Ο από την ελλάδα προτεινόμενος συνδυασμός "σύνδρομο Down με μουστάκια + μαντράχαλοι που πάνε λαϊκή" είμαι βέβαιος ότι θα αγγίξει το τηλεοπτικό κοινό.

 

;D ;D ;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το αφιερώνω ως συνήθως στον audiokostas, αλλά ειδικά φέτος και στους samy paraga, nestoras, yameth.

 

:)

 

Ευχαριστώ για την αφιέρωση, έχεις και το τηλέφωνό της;

 

 

Υ.Γ. Ωραίο make-up. ;)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Είσαι εγκάθετος της Ουκρανικής αντιπροσωπείας, trolley.

 

Προσωπικά με αφήνει αδιάφορο αλλά έχει όλα τα στοιχεία για μια σοβαρή φεστιβαλική παρουσία. Το τραγούδι μου θύμισε πολύ Abba. Αν σου λέει αυτό κάτι... Σήμερα όμως το θεωρώ κλισέ.

 

Το βίντεο είναι ανατολικοευρωπαϊκού κάλους. Τα σεμεδάκια μόνο λείπουν απ' τους μονόκερους...

 

 

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ τον έχω βαρεθεί το συνδυασμό. Ο από την ελλάδα προτεινόμενος συνδυασμός "σύνδρομο Down με μουστάκια + μαντράχαλοι που πάνε λαϊκή" είμαι βέβαιος ότι θα αγγίξει το τηλεοπτικό κοινό.

 

;D ;D ;D ;D ;D

challenge accepted.....!Ραντεβου την κυριακη,θα φας τη σκονη μου! ;D ;D ;D

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την αφιέρωση, έχεις και το τηλέφωνό της;

 

Έχω του Agathon.

 

challenge accepted.....!Ραντεβου την κυριακη,θα φας τη σκονη μου! ;D ;D ;D

 

You gotta ask yourself... do i feel lucky?

Do you?

Punk !

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τραγούδι είναι καλούτσικο, συμφωνώ με yameth ότι παραπέμπει σε άλλη δεκαετία. Το κορίτσι είναι αστέρι για Ελλάδα. Για Ουκρανή παίρνει 7,5.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου