Προς το περιεχόμενο

Ελαφρά Μουσική (EU13)


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το τραγούδι είναι καλούτσικο, συμφωνώ με yameth ότι παραπέμπει σε άλλη δεκαετία. Το κορίτσι είναι αστέρι για Ελλάδα. Για Ουκρανή παίρνει 7,5.

One is the modelcousin. :D

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 107
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πάντως για την Αρμενία φέτος,το τραγούδι το έχει γράψει ο Iommi.Δεν είναι και άσχημο για τα δεδομένα της Γιουροβίζιον...

 

 

Long Live Rock 'n' Roll!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κομμάτι πάντως της Ανουκ είναι παλια επιτυχία. Του '97 νομίζω. Είχα την εντύπωση πως πρέπει να είναι ειδικά γραμμένα και ακυκλοφόρητα τα κομμάτια για την Eurovision.

Ειχα την ιδια την ιδια εντυπωση για τα κομματια της eurovision και νομιζω δεν ειναι λαθος αν κι εσεις τα ξερετε απο "μεσα" τα πραγματα.

Απ'την αλλη δε μου θυμιζει κανενα απ'τα παλια της κομματια,τουλαχιστον οσα θυμαμαι απ' τους δυο πρωτους δισκους.

Αν ξερουμε κατι παραπανω παρακαλω να κατατεθει για να μην την καρφωσω αδικως την κοπελα και εχω τυψεις. ;D

Πάντως για την Αρμενία φέτος,το τραγούδι το έχει γράψει ο Iommi.Δεν είναι και άσχημο για τα δεδομένα της Γιουροβίζιον...

Το διαβασα καπου και τ'ακουσα κι αυτο για τον ιδιο λογο αλλα δε μ'αρεσε.

Ισως ειχα στο μυαλο οτι θ'ακουσω κανενα "τεραστιο" ριφφ,να γεμισει ο τοπος.

Αν βγαλεις το ονομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Τρόλλει δια την αφιέρωση,χρωστάω άσθμα  ;)

Γενικά ο θεσμός δεν με συγκινει καθότι δεν τρώω πίτσες ,ούτε πίνω κόλλες.......όσο δεν για τις Ουκρανές τις προτιμώ πρόστυχο μπυρινικό μπύραυλο και ουχί αυτό το συνεσταλμένο και ευγενές κορτσούδι  ;D

 

Εμείς έπρεπε να στείλουμε Θωμαίδα ,ή Παπαρίζου 10χρόνια πριν  ;D

Βολεύει και η Πάολα στην ανάγκη  ;D ;D ;D

 

Είμαι σίγουρος πως θα γυρίσουμε πίσω με ψηλά το κεφάλι για μια ακόμη άσχημη διαιτησία  8)

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σίγουρος πως θα γυρίσουμε πίσω με ψηλά το κεφάλι για μια ακόμη άσχημη διαιτησία  8)

 

Εγώ πάλι θεωρώ ότι το κομμάτι δε θα πατώσει. Για καθαρά πολιτικούς λόγους, θα μαζέψουμε ψήφους υποστήριξης που θα συνάδουν με τη γενικότερη αλλαγή του κλίματος (ΜΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑ) όσον αφορά την Ελλάδα.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κομμάτι πάντως της Ανουκ είναι παλια επιτυχία. Του '97 νομίζω.

Απο που το έχεις μάθει αυτό Γιάννη?

Ωραίο τραγούδι by the way...

 

Όσο για το άλλο στην πρώτη σελίδα, το άκουσα (χωρίς να το δω, επίτηδες).

Συμπαθητική "φανφάρα", ταιριαστή με το κλίμα της eurovision.

 

Καμμία Lena υπάρχει φέτος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου