Προς το περιεχόμενο

Πριγκηπας πραγματικος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.youtube.com/watch?v=pEq6gxkDERU&search=prince%20brits

 

ειπαμε ρε φιλε να εισαι καλος αλλα οχι και ΤΟΣΟ καλος! 8O

 

ασε κατι και για τους αλλους! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αδαής γαρ ως προς τα του Prince...που δεν ήξερα, ούτε ξέρω πολλά γι' αυτόν, αλλά πλέον ξέρω πως ξέρει να παίζει κιθάρα ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ...και νέος στην ηλικία θέλω να κάνω δύο ερωτήσεις:

1.Ποιο είναι το δεύτερο τραγούδι που ακούγεται στο video? Ναι, ναι αυτό το γκαζωμένο...8)

2.SUPERFUNK αναφέρεσαι στο μεγαλείο του Prince ως καλλιτέχνη...ή ως χρήστη Telecaster κιθάρας ;;; :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς έχω ακόμα PSTN και δεν είδα το video,αλλά θέλω να συστήσω από τον εν λόγω κύριο να ακούσετε το δίσκο του news.Πολύ μπροστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.πρεπει να ειναι απο τα καινουργια κομματια του

2.μονο ως καλλιτεχνη?μονο ως τελεκαστερακια?μονο ως κιθαριστα? 8O

ο ανθρωπος ειναι απλα ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ και εκνευριστικα ταλαντουχος (παρεμπιπτοντως παιζει σχεδον ΟΛΑ τα οργανα που υπαρχουν καλυτερα απο τη ,ηδη απιστευτη, μπαντα του για αυτο αλλωστε στους δισκους του παιζει ολα τα οργανα μονος του,ενω βεβαια τα ηχογραφει & τα μιξαρει ο ιδιος (παλι μονος του μια και ειναι και τρομερος μηχανικος ηχου!)!!

 

επισης ειναι 49 ετων (!!) οποτε για να εχει τετοια εμφανιση μαλλον εχει κανει συμφωνια με τον βελζεβουλ(!) και εχει υψος 1.52,και ειναι και απιστευτος χορευτης & τραγουδιστης!!! :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειπαμε ρε φιλε να εισαι καλος αλλα οχι και ΤΟΣΟ καλος! 8O

 

Παρηγορήσου... τα κομάτια στο βίντεο είναι σαφώς κατώτερα από εκείνα που έγραφε πριν δέκα χρόνια. Τα μοντέλα βέβαια που χορεύουν στη σκηνή (πρέπει να ειπωθεί) είναι σαφώς καλύτερα.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρελός ο PRINCE!

 

Αλλά προτειμώ να τον ακούω μόνο παρά να τον βλέπω γιατί μου θυμίζει τον Σφακιανάκη και συγχίζομαι! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tρελός ο PRINCE!

 

Αλλά προτειμώ να τον ακούω μόνο παρά να τον βλέπω γιατί μου θυμίζει τον Σφακιανάκη και συγχίζομαι! :lol:

 

Κανονικά, αυτό το ποστ πρέπει να διαγραφεί μπας και το διαβάσει ο Σφακιανάκης και νομίζει ότι αξίζει. :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δείτε που ο SF είναι ο Prince και εδώ στην Ελλάδα κατέχει μυστική ταυτότητα. Δεν εξηγείται αλλιώς να παίζει με Tele και όχι το κλειδί του Σολ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου