Προς το περιεχόμενο

Χρειάζομαι drums pads/practice pad;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια ειμαι εντελως ασχετος οσον αφορα τα drums.Eιμαι 16 χρονων,παιζω 8 χρονια κι8αρα αλλα ξαφνικα με εχει πιασει μια καψα να μαθω drums!Μενω σε πολυκαιτοικια οποτε υπαρχει ενα θεματακι....απο τη μια λεω να παρω ηλεκτρικα να γλιτωσω απο το κραξιμο αλλα απο την αλλη αλλιωσ ειναι τα ακουστικα drums....οποτε θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχουν καλυμματα για ακουστικα drums(αυτα που λενε drums pads/practice pad αυτο ειναι?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα και εγω ειχα το προβλημα με την πολυκατοικια οποτε χρησιμοποιησα αυτα τα pads.Το θεμα ειναι οτι καποια στιγμη θα βαρεθεις να παιζεις πανω σε αυτα και θα θελεις να κοπανησεις την drums σου.Στην αρχη οταν αρχιζα να παιζω χωρις pads ειχα ενα μικρο προβλημα με ενα γειτονα αλλα τωρα με απο καποιο καιρο δεν μου κανουν ποτε παρατηρηση(αρκει να παιζεις και εσυ σε λογικες ωρες φυσικα).

Για ηλεκτρονικη ντραμς δεν γνωριζω τιποτα απο θεμα ηχου και το ποσο βολικο ειναι,αλλα ειμαι 99% σιγουρος οτι καποια στιγμη θα τα διωξεις τα pads γιατι θα θελεις να παιξεις λιγο στην ντραμς σου και απο εκει και περα μετραει το ποσο καλους γειτονες εχεις  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου