Προς το περιεχόμενο

Ξεκατινιασμα στο autumn leaves.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

thanks kostas m.

 

Πες μου να τσεκαρω καποιες απο τις φρασεις που λες οτι κοβονται να δω αν οντως περναει κατι τετοιο στην ακροαση.

 

Παντως ειναι απ τα τζαμαρισματα που δεν πολυσκεφτομαι απλα προσπαθω να ακουω πραματα κ δεν το πλακωνω στο παπαδιλικι το τεχνικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks kostas m.

 

Πες μου να τσεκαρω καποιες απο τις φρασεις που λες οτι κοβονται να δω αν οντως περναει κατι τετοιο στην ακροαση.

 

Παντως ειναι απ τα τζαμαρισματα που δεν πολυσκεφτομαι απλα προσπαθω να ακουω πραματα κ δεν το πλακωνω στο παπαδιλικι το τεχνικο.

 

Μιλάω ως ακροατής που προσπαθεί να επικοινωνήσει, χωρίς να είμαι ο ειδικός. Π.χ. από το 3:00 έως το 3:18 οκ μετά σαν να πάς αλλού ενώ θα περίμενα κάποια συνέχεια.  Ή από το 2:40 'εως το 2:45 είναι κατανοητό αλλά κόβεται απότομα, θα περίμενα περισσότερο παιχνίδι στο ίδιο σκεπτικό. Από το 4:56 σε χάνω, δεν καταλαβαίνω τι θες να πεις.

 

... βέβαια όλα αυτά είναι αρκετά υποκειμενικά.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλιστα τωρα μπορω να καταλαβω oτι κατι σου φταιει.Δεν ξερω τι σου φταιει αλλα για σενα ειναι λαθος-ελλειπη και κατανοητο.

 

Αυτο καταλαβαινω κ δεν ειναι παραγοντας παε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μπράβο ρε πιδί!

Εχω αρχίσει και ζηλεύω. Η εξέλιξη σου είναι δραματική! (κατα το dramatic)

Αν θυμάμαι καλά... εσύ δεν είσαι που ήρθες εδώ σαν hip-hop artist με yo! κλπ;

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

yameth και το χιπχοπ ειναι σχολειο μεγαλο.Ανετα θα παιζα λαιβ χιπχοπ κ κιθαρα κ μπασο κ σοβαρα κιολας.

 

Alter Ευχαριστω ρε συ.ΚΑνονισε τπτ duende να ριξουμε καμμια πενια.Να παιξουμε κ με κανεναν εδω στην μπανανιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

yameth και το χιπχοπ ειναι σχολειο μεγαλο.Ανετα θα παιζα λαιβ χιπχοπ κ κιθαρα κ μπασο κ σοβαρα κιολας.

Μα κι εγώ αυτό περιμένω ν' ακούσω τόσο καιρό.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου