Προς το περιεχόμενο

Ξεκατινιασμα στο autumn leaves.


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εν οψη του σχετικου θεματος με τον μπαρμπαερικο βρηκα κ γω λογο να το αλλαξω μπαταριες στον aebersold.

 

Ηχογραφηση στο φλασακι μου δυστυχως γιατι να χω τα μηχανηματα για προβες στο σπιτι του ντραμερ.Χανει σε ηχο αλλα ειναι ωραιο συνολο, εχει καλη αντραλα κ φουρτουνα.

 

Εχω καιρο να ποσταρω κλιπ ειχα κ ενα μηνυμα γι αυτο το λογο κ βρηκα το σημερινο απογευμα να ξεκλεψω λιγο χρονο για μια ηχογραφηση.

 

Καλη ακροαση

MIC00004.WAV

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε σχέση με ό,τι άκουγα από εσένα πριν δυο χρόνια π.χ, αυτό είναι μουσικά και παιχτικά τουλάχιστον δυο σκάλες πάνω  :)

 

Κρίμα που το αδικεί ο ήχος. Κάνε έναν κόπο και γράψτο πιο καθαρά όταν έχεις την ευκαιρία. Αξίζει

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπαρχει εξελιξη και ειναι λογικο ρε συ μετα απο καιρο ολοι αναβαθμιζουν το παιξιμο τους οσο περισσοτερο εμπλεκονται.

 

Δυσκολο για ηχογραφηση αφου τα μηχανηματα προς το παρον ειναι στημενα για προβες κ δεν ξερω ποτε θα ετοιμαστει η φαση.Δεν το βλεπω για νωρις παντως κ δεν εχω κ αλλη λυση για γραψιμο περα απ το mp3 player.Οποτε αποχη απο κλιπακια.

 

Ευχαριστω για την απαντηση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσε. Αρχίζει να αποκτάς class στο παίξιμό σου.

Εγώ ξέρεις τι θα έκανα; Θα έβαζα ένα ψευτοεφέ βινυλίου (ξέρεις, χριτς-χρατς και τέτοια) στην ποιότητα αυτή και θα πουλούσα και άποψη.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αποψη και λιγο βιτσιο,δεν γραφω κριτικες σε διασκευες. 8)

 

Για σενα ομως θα κανω εξαιρεση.

 

Και μονο διασκευη δεν ηταν και αν δεν εγραφες τον τιτλο, θα το ειχα σαν jammαρισμα.

 

Βεβαια εχεις ανεβει αρκετα παιχτικα.Καλο σημαδι.

 

Ο ηχος ειναι βεβαια χαλια,και δεν θελω δικαιολογιες. ;D

 

Καλη συνεχεια.

 

 

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια και από μένα για την προσπάθεια.

 

Έχω την αίσθηση ότι μερικές φορές οι ιδέες σου τελειώνουν πρόωρα ενω στο ξεκίνημα τους δίνεται η εντύπωση ότι θα αναπτυχούν περαιτέρω.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου