Προς το περιεχόμενο

Αγορα καμπινας.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι. Ηταν Combo, και τωρα ειναι κεφαλή.   ;D

 

Πανάθεμά σε... ;D ;D Ήμουν έτοιμος να "τον χτυπήσω"...(αλλά έκανα μπάνια στη χαλκιδική...καλά να πάθω! ;D)

 

Μπορείς να ανεβάσεις καμμιά φωτογραφία μετά την μετατροπή?

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:o :o :o You made my day... 8) Σ'ευχαριστώ πολύ!

 

It goes without saying,πως ΑΝ,(λέμε τώρα... ::)) ΑΝ αποφασίσεις να τον πουλήσεις,μην τον βγάλεις καν στις αγγελίες...Σου δίνω ένα κατοστάρικο παραπάνω απ΄ότι προσφορά και αν έχεις. 8)

 

 

 

 

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:o :o :o You made my day... 8) Σ'ευχαριστώ πολύ!

 

It goes without saying,πως ΑΝ,(λέμε τώρα... ::)) ΑΝ αποφασίσεις να τον πουλήσεις,μην τον βγάλεις καν στις αγγελίες...Σου δίνω ένα κατοστάρικο παραπάνω απ΄ότι προσφορά και αν έχεις. 8)

 

 

Δεν παει πουθενα ο amp  ;D ασε που απο τοτε που τον πηρα ξεχασα οτιδηποτε αλλο χρησημοποιουσα....

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε που απο τοτε που τον πηρα ξεχασα οτιδηποτε αλλο χρησημοποιουσα....

 

Λογικό και αναμενόμενο... ;D

 

Επειδή είχα αυτόν τον συνδυασμό Jubi+1960B με Celestion Vintage 30s και γνωρίζω οτί ΚΑΜΑΡΟ-μαμάει... 8)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό και αναμενόμενο... ;D

 

Επειδή είχα αυτόν τον συνδυασμό Jubi+1960B με Celestion Vintage 30s και γνωρίζω οτί ΚΑΜΑΡΟ-μαμάει... 8)

 

εχω κι εγω μια 4χ12 με v30, μια χαρα παιζει  σε γενικες γραμες, με την λεπτομερια οτι σκετα v30= μπλιαξ. :-X

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κι εγω μια 4χ12 με v30, μια χαρα παιζει  σε γενικες γραμες, με την λεπτομερια οτι σκετα v30= μπλιαξ. :-X

 

Τι εννοείς λέγοντας σκέτα? Μιλάω για τα V30s της Marshall,η οποία όντας ο μεγαλύτερος πελάτης της Celestion,απαιτεί τα specs τους να μην είναι ίδια με αυτά που μπορείς να αγοράσεις ξεχωριστά.(και κάπου εδώ είναι που αρχίζει το μπέρδεμα της αρκούδας... ;))

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς λέγοντας σκέτα? Μιλάω για τα V30s της Marshall,η οποία όντας ο μεγαλύτερος πελάτης της Celestion,απαιτεί τα specs τους να μην είναι ίδια με αυτά που μπορείς να αγοράσεις ξεχωριστά.(και κάπου εδώ είναι που αρχίζει το μπέρδεμα της αρκούδας... ;))

 

Ωραια, τοτε συμφωνουμε απολυτος, μιλας για αλλα μεγαφωνα.

Αλλο το Vintage της Marshall, και αλλο το Vintage 30 made in middle earth.

Σκετα εννοώ χωρις  καποιο αλλο μεγαφωνο σε συνδιασμο μαζι τους, μου αρεσουν σε μιξ με αλλα μεγαφωνα, μονα τους τα βρισκω ΤΡΑΓΙΚΑ....

 

139351ip4ba1pc4.jpg&t=1

width=598 height=600http://cachepe.samedaymusic.com/media/quality,85/brand,sameday/Vintage30-9c107003beda40fe5ecc5861ad6c911a.jpg[/img]

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια, τοτε συμφωνουμε απολυτος, μιλας για αλλα μεγαφωνα.

Αλλο το Vintage της Marshall, και αλλο το Vintage 30 made in middle earth.

 

Ακριβώς.Επίσης πολλοί -εύλογα- μπερδεύονται και νομίζουν οτί είναι 30Watt,ενώ στην πραγματικότητα είναι 70Watt.

 

Αν θες τη συμβουλή μου,αξίζει να αγοράσεις μιά καμπίνα Marshall μ΄αυτά τα ηχεία.Είναι μαγικός ο συνδυασμός! ;)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν θες τη συμβουλή μου,αξίζει να αγοράσεις μιά καμπίνα Marshall μ΄αυτά τα ηχεία.Είναι μαγικός ο συνδυασμός! ;)

 

Απ οτι βλεπω  υπαρχει μονο σε 4χ12.... Not good... δεν κουνιεται με τιποτα..

 

Μπορω ομως να παρω 4 τετοια μεγαφωνα και να τα βαλω στην 4χ12 που ηδη εχω, αργοτερα βεβαια διοτι τωρα No money....

Come to the dark side, we have cookies!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου