Προς το περιεχόμενο

κριτικη και σχολιασμος των clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κριτική κάνεις σε αυτό που γνωρίζεις και μπορείς να προσθέσεις ή να βοηθήσεις.

Γιατί ρε αφεντικό....? Σαν απλός ακροατής, δεν μπορώ να έχω άποψη?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κριτική κάνεις σε αυτό που γνωρίζεις και μπορείς να προσθέσεις ή να βοηθήσεις.

 

Δε συμφωνω σε πολλα απ οσα λες, κ παρ ολες μας τις διαφορες οφειλω να αναγνωρισω οτι αυτη ειναι παρα πολυ σοφη κουβεντα. Κ δε το λεω ειρωνικα, το εννοω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Γιατί ρε αφεντικό....? Σαν απλός ακροατής, δεν μπορώ να έχω άποψη?

και βέβαια μικρέ μου, αλλά έτσι θα είναι σε υποκειμενικό επίπεδο και δεν ξέρω κατα πόσο θα βοηθήσεις ή θα παραπλανήσεις. Αν επρόκειτο για ποσοτική έρευνα (και όχι ποιοτική) τότε θα είχε νόημα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βέβαια μικρέ μου, αλλά έτσι θα είναι σε υποκειμενικό επίπεδο και δεν ξέρω κατα πόσο θα βοηθήσεις ή θα παραπλανήσεις. Αν επρόκειτο για ποσοτική έρευνα (και όχι ποιοτική) τότε θα είχε νόημα.

Σωστό, εκεί όπως είπα και αλλού, χρειάζεται και ένα φίλτρο (κυρίως) ωριμότητας για να βγάλεις συμπεράσματα...που καμμιά φορά είναι εξ ίσου χρήσιμα και με των ειδικών. ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και βέβαια μικρέ μου, αλλά έτσι θα είναι σε υποκειμενικό επίπεδο και δεν ξέρω κατα πόσο θα βοηθήσεις ή θα παραπλανήσεις.

 

συμφωνω οτι άλλο η γνώμη και άλλο η συμβουλή που θα πάρεις απο κάποιον, αλλά στην περιπτωση μας (ΝΟΙΖ) οι περισσότεροι ειναι ηχολήπτες η παίκτες?

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το "όνειρο το έκανες πάλι κούκλα μου το γλυκό", δεν αρμόζει στο Noiz αλλά μόνο εκεί που δεν είναι ειδικο το κοινό και δεν μπορούν να το αναλύσουν τεχνικά, οπότε απλά ανταλλάσσουν φιλοφρονήσεις. Χωρίς αυτό να σημαίνει πως η τοποθέτηση μας δεν πρέπει να είναι ευγενική αφου ο κρινόμενος εκθέτει κάθε του αδυναμία και αυτό που μπορεί να κάνει καλύτερα.

 

Κ ομως αν θελουμε να ειμαστε ειλικρινης κυριε yameth ορισμενοι παλιοι εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση απο καποια κλιπ τους που ειδαμε προσφατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ ομως αν θελουμε να ειμαστε ειλικρινης κυριε yameth ορισμενοι παλιοι εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση απο καποια κλιπ τους που ειδαμε προσφατα

Αυτό πάλι, από που προκύπτει?

Δηλ, εάν είμαι χάλιας και έρθουν οι κολλητοί μου (η κλίκα μου ;)) και μου πεί ότι είμαι Θεός...θα πάψω να είμαι χάλιας?

...γι αυτό μίλησα για ωριμότητα πρίν... ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα έχει ξανασυζητηθεί από μια κοντινή σκοπιά.

Ρίξτε μια ματιά και σε αυτές τις απόψεις

 

http://www.noiz.gr/index.php?topic=154928.0

 

νομιζω οχι,

το θεμα δεν αφορα την σκληρη ή την γλυφτικη κριτική.Σωστη η λάθος

 

Αναφερομαι στην κατανομή της κριτικης (συνθεση - εκτελεση - μίξη)

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου