Προς το περιεχόμενο

κριτικη και σχολιασμος των clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν θέλει να "κριθεί"  ::) κάποιος αποκλειστικά και μόνο στη σύνθεση, ας επισυνάψει την παρτιτούρα.  ;)

Και έτσι αυτομάτως αποκλείστηκε ένα μεγάλο μέρος του Noiz.  ;D

Για να μην πούμε της μουσικής.  ;)

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αν θέλει να "κριθεί"  ::) κάποιος αποκλειστικά και μόνο στη σύνθεση, ας επισυνάψει την παρτιτούρα.  ;)

Να δώ παρτιτούρα για σαχλόφωνο....και τι στον κόσμο...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε γιατί και το σαχλόφωνο νότες παίζει.

Όλες οι νότες στο πεντάγραμμο γράφονται.

 

Για να μη μιλήσουμε για τη μείωση των κριτών  ;D  ;D  ;D

Θα γράφει ο Νικόλας και θα σχολιάζει μετά μόνος του από κάτω με άλλο νίκνεημ  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριτική στην κριτική της κριτικής... ::) Γι΄αυτό το λόγο ποτέ δεν μπαίνω στη διαδικασία να σχολιάσω ή να κριτικάρω το οποιοδήποτε κλιπάκι.

 

Προς όλους που στενοχωριούνται με τις κριτικές:Μην πολυδίνετε σημασία στις κριτικες και μην χάνετε τον ύπνο σας...Όταν ξεκινούσε ο Kurt Cobain,πολλοί τάχα μου ειδικοί του έλεγαν να κρατήσει την κανονική του δουλειά... :o ;D (φαντάζομαι το τι γέλια έριχνε όταν ήταν στην κορυφή...)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κρίνω από την κατάληξή του δεν πρέπει να έριξε και πολλά γέλια.

 

Πάντως πέραν του τρελού οφτόπικ (συγγνώμη απλά γελάω ρε παιδί μου τόσα ντεζαβού σε 2 3 ποστ 5 μέρες τώρα, δε μπορώ άλλο) εμένα οι απόψεις ορισμένων μελών με ενδιαφέρουν ιδιαιτέρως. Όσο κάποιος παρακολουθεί τι γίνεται ακούει και βλέπει τα ανάλογα σχόλια και εξασκεί φυσικά και το δικό του αυτί και γνώση ξέρει ποιους πρέπει ή θέλει να εμπιστευτεί τέλος πάντων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια αποψη ειναι οτι ου κρινεται δια να μη κριθειται. Ετσι ορισμενοι μονο κρινουν κ δε μας εχουν δειξει ποτε κατι δικο τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι ορισμενοι μονο κρινουν κ δε μας εχουν δειξει ποτε κατι δικο τους.

Μα και οι 70.000 που πήγαν στου U2...άνετα έκριναν εάν αυτό που είδαν-άκουσαν τους άρεσε...και δεν νομίζω όλοι αυτοί να συνθέτουν ή να παίζουν κάποιο όργανο.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου