Προς το περιεχόμενο

κριτικη και σχολιασμος των clips


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό πάλι, από που προκύπτει?

Δηλ, εάν είμαι χάλιας και έρθουν οι κολλητοί μου (η κλίκα μου ;)) και μου πεί ότι είμαι Θεός...θα πάψω να είμαι χάλιας?

...γι αυτό μίλησα για ωριμότητα πρίν... ;)

 

Marathon , αυτο που λες δεν ειναι κακο. Κακο ειναι να προσπαθουν αυτοι οι κολλητοι σου να πεισουν τους υπολοιπους πως δεν εισαι χαλιας κ εισαι ενα υβριδιο blakmore  κ vai :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 63
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Κ ομως αν θελουμε να ειμαστε ειλικρινης κυριε yameth ορισμενοι παλιοι εχουν διαφορετικη αντιμετωπιση απο καποια κλιπ τους που ειδαμε προσφατα

 

Η δεύτερη πρόταση στους Κανονισμούς λέει :

 

Επειδή όμως είναι αδύνατο να ελέγχονται όλα τα μηνύματα που αναρτώνται, γι' αυτό αποδέχεστε πως ό,τι αναρτάται εκφράζει μόνο τον δημιουργό του μηνύματος και όχι την άποψη των διαχειριστών, των συντονιστών και του webmaster (εκτός από τα μηνύματα τα οποία αναρτήθηκαν από αυτούς) και δεν φέρουν καμία ευθύνη γι' αυτά.

Δηλαδή: Τα δικαιώματα των κειμένων και μουσικής που έχουν αναρτηθεί στο forum ανήκουν στους δημιουργούς τους.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nα πω και γώ την άποψη μου...

Ας μην κοιτάμε τόσο πολύ το δέντρο και χάνουμε το δάσος...

Μια πιό ''χαλαρή'' και όχι τόσο ''εξειδικευμένη'' ματιά πιστεύω θα βοηθούσε όλους μας..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κακο ειναι να προσπαθουν αυτοι οι κολλητοι σου να πεισουν τους υπολοιπους πως δεν εισαι χαλιας κ εισαι ενα υβριδιο blakmore  κ vai :)

Γι αυτό, θα επαναλάβω...ωριμότης...θέλει λίγο χρόνο... αλλά έρχεται, σε άλλους πιο γρήγορα, σε άλλους πιό αργά και σε κάποιους ποτέ ;)

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτό, θα επαναλάβω...ωριμότης...θέλει λίγο χρόνο... αλλά έρχεται, σε άλλους πιο γρήγορα, σε άλλους πιό αργά και σε κάποιους ποτέ ;)

 

Aυτο δεν ειναι απαραιτητα κακο. Αν ηταν να ζητησω πισω κατι απο τις εμπειριες μου ως πιτσιρικας, θα ηθελα τη χαμενη μου αθωοτητα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι οταν παρουσιαζεται ενα clip αυτο που κυριως μετραει ειναι η μουσικη κι οχι η διαδικασια ή η ποιοτητα εγραφης της (εκτος αν ειναι τοσο χαλια που δε βγαινει νοημα)

Λογικο είναι καποιοι παλιοτεροι χρηστες να εχουν αναπτυξει μεγαλυτερους δεσμους μεταξυ τους κι οταν προβαλουν κατι καινουριο προς κριτικη να τυγχανοθν μιας πιο χαλαρης και φιλικης αντιμετωπισης σε σχεση με καποιο νεο κι αγνωστο χρηστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μια πιό ''χαλαρή'' και όχι τόσο ''εξειδικευμένη'' ματιά πιστεύω θα βοηθούσε όλους μας..

Δεν ξέρω ποιους όλους σας αναφέρεις... Ο σκοπός δεν είναι να τρέφουμε ψευδαισθήσεις. Υπάρχουν άλλες μουσικές σελίδες για φανς και μουσικολόγους, όπου εκεί μπορεί να είναι "χαλαρά". Εδώ πάντως θα είναι όσο πιο ειδική και συγκεκριμένη γίνεται, σύμφωνα με τις προδιαγραφές μας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

THE+ROCK+BROW.JPG

 

Όταν εκθέτεις ένα έργο εκθέτεις ένα έργο.

Μπορείς να γίνεις σαφής βέβαια και να πεις "αγνοήστε την χάλια ηχογράφηση του πρόχειρου βίντεο και αν μπορείτε να βγάλετε άκρη, πείτε μας τη γνώμη σας για την σύνθεση". Που και αυτό συζητείται αλλά τέλος πάντων.

Αλλιώς ανοιχτοί σε όποια κριτική....

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου