Προς το περιεχόμενο

Addidictive drums και το keymap του cubase


black_sheep

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επιδεί ψαχνω ψαχνω και ρωταω σε παλιοτερα θεματα αλλα απαντηση δεν βρισκω και μαλλων ειναι αρκετοι αυτοι που περιμενουν  ανοιγω ενα νεο θεμα  και ερωτω,  στο site τις xln αρχειο keymap δεν υπαρχει!  Στο internet υπαρχουν κατι αρχειακια αλλα το μονο που κανουν ειναι να αλλαζουν τις νοτες  στα πληκτρα  δηλαδη οπως βολευει τον καθενα  οσο και αν προσπαθησα δεν καταφερα να το κανω να παιζει το snare και το Kick του addidictive  ενα μεγάλο ΓΙΑΤΙ  ρε παιδια ?

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε χρειαζεται να κανεις τη ζωη σου δυσκολη πλεον.  :)

 

Τα maps δε χρειαζονται πια, απλα πηγαινε στο site της XLN Audio και κατεβασε το τελευταιο update που σου επιτρεπει να κανεις οποιοδηποτε Mapping στα τυμπανα σου, συμπεριλαμβανομενου και GM.

(Πρεπει να κανεις Login για να κατεβασεις το update φυσικα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω κατεβασει το Update , βρικα και γιατι δεν επεζαν η μποτα και το snare ηταν σε αλλη οκταβα  (εχω keyboard 2 octaves ) το θεμα ειναι οτι τωρα προσπαθω να βαλω τα τομ διπλα απο την κασα και εχω μπερδευτει λιγο  ???

μπλουζάκι και άγιος ο θεος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου