Προς το περιεχόμενο

Ns-Guitars(Αποψεις)


chaous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θελεις να σου φτιαξει το fender custom shop κιθαρα, στις προδιαγραφες σου, με 800 ευρω? Αμα βαλεις αλλο ενα μηδενικο κατι κανουμε.

 

Δε μας λες τι ακριβως θες απο τη κιθαρα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Νομιζα οτι φτιαχνει κ φθηνα μοντελα.Να σου πω αν θελω να βαλω πχ maple neck κ λευκο body relic σε σχημα strat(οπως ακριβως η road worn 60 η ασπρη) μπορω να δω καπου πως θα ειναι η εμφανιση αυτη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι αλλά με φθορές.

http://www.fender.com/products/search.php?partno=0110402705

Ε δεν είναι και τόσο δύσκολο να τη φανταστείς.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα οπα.Δινω 800Ε για την κιθαρα.Που συμφερει να το φτιαξω στο ns Η στο fender custom shop?η το fender custom shop ειναι μονο για πολυ ακριβα μοντελα??

 

με 800 ευρω μπορεις να παρεις ενα αφινιριστιο μπρατσο απο το custom shop (χωρις κλειδια,nut & fret dress.... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.thomann.de/gr/fender_road_worn_60_stratocaster_owt.htm

Θελω αυτο το body με Maple neck υπαρχει καπου που και καλα μπορω να το συναρμολογησω και να μ βγαζει πως θα ειναι εξωτερικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πολυ δυσκολο να καταλαβω τι λες,μιλα παντως με τον Ντουκα,Ns workshop, φτιαχνει και relic κιθαρες με εξαιρετικα parts.

 

Για να σοβαρευτουμε κι ολας το Fender Custom Shop θελει τουλαχιστον 8000 ευρω για να σου φτιαξει κιθαρα κατα παραγγελια.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aν οπωσδηποτε θελεις maple ταστιερα, εγω βλεπω 2 λυσεις:

 

1) Να φτιαξεις μια relic white partcaster. O Σταυρος συνεργαζεται με relic-maker και ειναι και ωραια τα σωματα του - βεβαια οπως ειπαμε και σε προηγουμενο thread το relicing κοστιζει, οποτε θα πρεπει να το κοιταξεις αυτο.

2) Να παρεις την roadworn και να της βαλεις ενα maple-maple neck της επιλογης σου, αν κατα τα αλλα η κιθαρα ειναι αυτο που θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ελεγε ΝS guitars και δεν εχω παιξει καμια για να εκφρασω γνωμη...

Eπειδη ομως απ οτι καταλαβαινω το ζητημα ειναι εμφανισιακο,λεω να παρεις την Road worn ως εχει,με ροζγουντ,και να ξεκινησεις μια σχεση μαζι της,αγαπωντας την καθε μερα και περισσοτερο... ;)

Καλες αγορες !

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπα οπα.Δινω 800Ε για την κιθαρα.Που συμφερει να το φτιαξω στο ns Η στο fender custom shop?

Βασικα εισαι πολυ τυχερος που ακομη και τωρα μετα απ αυτην την ατακα συνεχιζουν και σου απαντανε...Πολυ ελαστικοι εχεται γινει εδω μεσα!!! :P :P :P

I repeat myself when i'm under stress!!!I like it!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φτιαξε μια άσπρη στον Σταύρο και ας την να παλιώσει με τον καιρό!

 

Πέρα απ την πλάκα. Το μαγαζί του Ντούκα είναι πολύ καλο και ο ίδιος πολύ εξυπηρετικός αλλά εγώ εχω κάποια μικρα παραπονάκια.

Πριν λίγο καιρό που πήρα 2 τετράμετρα καλώδια του "Γεωργίου Λ" απ τον Ντούκα, εκτός απ το ότι ήταν 15 πόντους πιο κοντά και τα 2, κάτι πλαστικάκια που είχα παραγγείλει και είναι για τις γωνίες του καλωδίου μου ήρθαν λιγότερα επειδή δεν είχε άλλα. Αλλά μου τα χρέωσε.

Παρ όλο που μετά από 2-3 τηλέφωνα ήταν πάλι πολύ καλός και σωστός και μου είπε ότι θα μου τα στείλει και ότι θα βάλει και κανένα βύσμα παραπάνω για το λάθος που είχε γίνει στο μήκος των καλωδίων, εγώ μετά από 2-3 μήνες περιμένω ακόμα! Θα μου πείτε λεπτομέριες.. Απλά οι λεπτομέριες κάνουν τον επαγγελματία να έχει Ε κεφάλαιο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου