Προς το περιεχόμενο

V-synth keyboard η V-synth xt?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα χρηματα δεν τα αναφερω γιατι στην προκειμενη περιπτωση δεν υπαρχει προβλημα

 

ξέρεις αγαπητέ φίλε σκούτερ, από την πρώτη στιγμή που έιδα το οναμα σου "skouter" σε συμπάθησα αμέσως. ένα περίεργο πραμα δηλαδή.

 

θέλεις να γνψριστούμε και απο κοντα να πινουμε καμια παγωμενη μμπυρα. εχω και μεγάλη παρεα με ομορφες γυναικες, ξερεις ε? :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι έχει το VSYNTH που δεν το έχουν τα software synths ?

 

Όπως και να το κάνουμε, τις γκόμενες και τα synth μας τα θέλουμε hardware :) ..

 

 

Σοβαρά τώρα, είναι (είμαστε) πολλοί που δεν εμπιστεύονται τα λαπτοπ πάνω στο live...Για διάφορους λόγους και από διάφορες εμπειρίες...Μια φορά μου crashαρε στο στούντιο, και δεν προκειται να το βγάλω ποτέ σε live...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε anouvis.καταρχας μου κανει τρομερη εντυπωση που ξεθαυτηκε αυτο το θεμα...!

Αν εχεις μεγαλη παρεα απο Γκομενες hardware και μια και δυο μπυρες να πιουμε...!

Λοιπον οσον αφορα αυτο για τα χρηματα απλα το ειπα γιατι ειχα μαζεψει εκεινη την περιοδο αυτα που χρειαζομουνα και μπορουσα να διαλεξω χωρις πιεση(σπανιο πραγμα)!

 

Τελικα πηρα το xt λογω d-50 καρτας,vocal modelling,μεγεθους!

Δεν το μετανιωσα ποτε και ουτε μου ελειψαν controllers,απλα πουλησα το nord 3 λογω προβληματων με το ρευμα(ασχετο!!!!).

Το v-synth ειναι ενα απιθανο μηχανημα το οποιο ειτε για studio ειτε για live εχει τρομερη ποιοτητα ηχου.

Ανεπιφυλακτα συστηνω να το χτυπησει καποιος τωρα μεταχειρισμενο και ας εχει βγει το gt.

Στα 1300 ειναι μια απιστευτη ευκαιρεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου